احتمالا آیفون ۶ تا نیمه اول اکتبر رونمایی خواهد شد.

0
احتمالا آیفون 6 تا نیمه اول اکتبر رونمایی نخواهد شد.
احتمالا آیفون 6 تا نیمه اول اکتبر رونمایی نخواهد شد.

تا به امروز خبرهای زیادی درمورد زمان ارائه آیفون ۶ در دنیای اینترنت منتشر شده است ، اما هیچ کدام از آنها به واقعیت نپیوسته است ، و جدول زمانی برای رونمایی نهایی از گوشی هوشمند آیفون ۶ براساس پیش بینی ها نبود ، امروز خبری مبنی بر ارائه گوشی هوشمند آیفون ۶ در نیمه اول اکتبر منتشر شد ، البته این خبر هم تا حدودی منبع موثقی ندارد ، و به نقل از سایت فون ارنا ارائه شده است.

ضمنا پیشنهاد میکنم خبر های منتشر شده از آیفون ۶ رو که تا کنون در سایت زوم تک منتشر شده رو هم اینجا بخونید.

تازه ترین خبر درمورد آیفون ۶ ابتدا در سرویس خبری Jappan nikei news منتشر شد ، سپس خبری مشابه آن در یک سایت تایوانی هم منتشر شد ؛  این خبر حاوی اطلاعاتی در مورد تاخیر در رونمایی آیفون ۶ بود که به دلیل رونمایی از ساعت هوشمند جدید اپل احتمالا جدیدترین گوشی هوشمند اپل موسوم به آیفون ۶ مقداری با تاخیر ارائه خواهد شد ، با وجود این خبر ها اطلاعاتی در مورد ارائه آیفون ۶ در ۱۴ اکتبر از طرف یک مسئول آگاه که نامش فاش نشده است ، اعلام شد.

این تاریخ دقیقا زمانی است که گوشی های هوشمند آیفون ۵ اس و ۵ سی معرفی شد ، احتمالا اپل جدیدترین گوشی هوشمندش را هم در این تاریخ عرضه کند. گفتنی است براساس این گزارش سه شنبه ۱۴ اکتبر روز رونمایی این گوشی هوشمند خواهد بود ، دقیقا وسط ماه اکتبر ، اما به نظر برخی از علاقه مندان اپل ، این کمپانی محصولات جدید و پرچمدار خود را معمولا روز های جمعه رونمایی میکند ، این هم صحبتی است که یکی از عاشقان اپل گفته است ! حالا به نظر شما این خبر درست خواهد بود؟

اگه این آیفون ۶ هم رونمایی میشد خیال خیلی از علاقه مندان به اپل هم راحت میشد ، اینطور نیست؟

 منبع : phonearena & macrumors.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.