عضویت در کانال تلگرام زوم تک

iOS 9 بر ۶۰ درصد دستگاه های اپل نصب شده است

۰

اپل بعد از اینکه نسخه ی نهایی iOS 9 را منتشر کرد اطلاعاتی را منتشر کرده بود که درصد دستگاه هایی که این سیستم عامل را دارند را نشان میداد. در حال حاضر اپل برای دومین بار اطلاعاتی را از iOS 9 ارائه نموده است که نشان میدهد این نسخه در حال حاضر روی ۶۰ درصد از دستگاه ها نصب شده است.

اولین نمودار رسمی در روز های اولیه ی عرضه iOS 9 ارائه شده بود که در آن زمان آمار بیش از ۵۰ درصد را نشان میداد. اما همانطور که پیشبینی میکردیم. این روند در چند هفته افت داشته است و در حال حاضر ۶۱ درصد از کاربران آیفون ها و آیپد ها از iOS 9 استفاده میکنند.

اما این آمار بسیار خوب است، چرا که آمار نسخه ی قبلی یعنی iOS 8 در مدتی دو برابر این زمان به ۶۲ درصد رسیده بود. اما حال با توجه به اینکه iOS 9.1 ارائه شده ممکن است آمار افزایش یابد، چرا که در این نسخه شاهد بهبود هایی هستیم و همین موضوع میتواند کاربران بیشتری را به خود جذب کند.

اگر به خاطر داشته باشید، iOS 8 حجم بسیار بالایی داشت اما این مقدار در iOS 9 به کمتر از ۱.۵ گیگابایت رسید که همین موضوع میتواند عاملی برای آمار بیشتر نسبت به آن نسخه باشد. در هر صورت، دیر یا زود کاربران به iOS 9 کوچ خواهند کرد و این عملی اجتناب ناپذیر است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : ۹to5mac

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.