سازنده پرندگان خشمگین ۲۰۰ نفر از کارکنانش را اخراج کرد

0
سازنده انگری بردز 200 نفر از کارکنانش را اخراج کرد

سازنده بازی محبوب انگری بردز کمپانی Rovio میباشد. Rovio انگری بردز را در چندین مجموعه ارائه کرد و توانست موفقیت بسیاری کسب کند. در حال حاضر، Rovio  بیش از ۲۰۰ نفر از کارکنانس را اخراج نمود. البته این کار دور از ذهن هم نبود چرا که پیش از این Rovio خبر داده بود احتمالا ۲۶۰ نفر از کارکنانش را برا کم کردن نیروی کار اخراج خواهد کرد.

نکته ی مهم این کم کردن نیروی کار اینجاست که Rovio قصد داد تا با اخراج برخی از کارکنانش روی بخش تجاری تمرکز بیشتری کند. به این منظور که افراد اخراج شده احتمالا بازی ساز بوده اند.

جالب است بدانید که کمپانی Rovio یک شرکت بازی سازی فنلاندی میباشد فعالیت خود را از سال ۲۰۰۳ آغاز کرده است. این کمپانی در سال ۲۰۰۵ تولید سری بازی ها پرندگان خشمگین را آغاز نمود و در همین مدت کوتاه توانست به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

با این کار Rovio مشخص است که به آینده بازی های ویدئوی امید ندارد و به همین منظور تصمیم گرفته است که در سال های آتی با توجه بیشتر به بخش تجاری خود درآمد بیشتری کسب کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.