پرندگان خشمگین ۲ در ۱۲ ساعت یک میلیون بار دانلود شد

0
پرندگان خشمگین 2 در 12 ساعت یک میلیون بار دانلود شد

دیروز ، Rovio عاقبت باز هم دیوانه های بازی محبوب پردنگان خشمگین را به وجد آورد.این بازی توانست بسیار خوب عمل کند و مثل سری های قبل باز هم آمار را زیر و رو کند.

پرندگان خشمگین ۲ در ۱۲ ساعت یک میلیون بار دانلود شد

سوال این است : آیا پرندگان خشمگین  ۲ همان بازخورد عنوان اصلی این بازی را داشته است؟ خب ، Rovio پاسخ این سوال را در توییتر داده است و اعلام کرده که پرندگان خشمگین ۲ یک میلیون بار در ۱۲ ساعت پس از عرضه دانلود شد. احتمالا این به دلیل آن است که این نسخه با سری قبلی فرق دارد.

پرندگان خشمگین ۲ بهتر از نسخه ی اصلی خود است ، و تعدادی سطوح چالش بر انگیز را به ارمغان میاورد به همراه گرفیک قوی تر و بهبود یافته تر از نسخه ی اصلی. سطوح چند مرحله ای و حتی کار فرمایان خوک ها در این بازی مانند شما حرکت میکنند و یک جنگ تمام عیار در پیش روی شماست.

پرندگان خشمگین بزرگترین بازی تلفن های همراه در تمام دوران است ! پرندگان خشمگین ۲ ، عصر جدیدی از گیم پلی را با تیر کمان بچگانه و گرافیک فوق العاده خیره کننده دارد. سطح های چند مرحله ای دارد و خوک ها هم دارای سرمربی یا رئیس شده اند . تخریب ها هم بیشتر شده است.

گیمر ها نیز توانایی انتخاب پرندگانی که میخواهند از آنها استفاده کنند را دارند. همراه با تعدادی مناظر جدید ، و جادو ها برای خوک های بد این بازی.

اگر شما هم به دنبال این بازی هستید و مشتاق به بازی کردن آن ،به فروشگاه های مربوطه سر بزنید و آن را دریافت کنید و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.