آپدیت اندروید برای HTC One M8

0
آپدیت اندروید برای HTC One M8

آپدیت اندروید برای HTC One M8تی سی(tc)  تایید فنی برای آپ دید آب نبات چوبی را تایید کرده است و به عنوان یک دریافت برنامه ریزی شده می توان این اندروید را بر روی گوشی HTC One M8 خود به روز رسانی کرد . در حال حاضر مشتریان  AT&T (ای تی اند تی : بزرگترین شرکت مخابراتی تلفن ثابت است و هم چنین بزرگترین سرویس دهنده ی اینترنت پهن باند نیز می باشد )که از HTC One M8 استفده می کنند می توانند از روز سه شنبه اندروید جدید (آب نبات چوبی  5.0 ) را برای گوشی خود بروز رسانی کنند.

اغلب AT&T برای آپدیت در هر ۲۴ ساعت یک بار اجازه ی آپدید به دستگاه می دهد و اگر این اتفاق نیفتد باید به مدت ۲۴ ساعت صبر کنید تا برای گوشی شما هم فعال شود.با توجه به HTC'S MO Versi به طور خاص بعد از ساعت ۱۰:۰۰am در روز سه شنبه کاربران HTC One M8 می توانند اطلاعیه در رابطه با بروز رسانی اندروید را مطالعه نمایند.

این یک حرکت خوبی از طرف HTC می باشد که برنامه ها و هم چنین دستگاه های متنوع خود را در یک زمان بروز رسانی می کند . و در انتشار آپدید اندروید جدید به موقع از طریق گوگل عمل می کند . بروزرسانی HTC One M7 نیز یک هفته پیش برای AT&T حاصل شد و در نهایت این سه شنبه آپدیت اندروید برای HTC One M8 فراهم شده است.

آپدیت اندروید برای HTC One M8

بعد از پدیت اندروید گوشی موبایل خود می توانید برای به روز رسانی برنامه های  اخیر خود نیز اقدام نمایید . بعد از بروز رسانی اندروید با استفاده از صفحه جدیدی که در گوشیتان ظاهر خواهد شد و با دسترسی به تنظیمات موجود می توانید بقیه برنامه های اندروید را بر روی گوشی هوشمند خود بروز رسانی کنید کنید تا از این طریق بتوانید با استفاده بهتر از گوشی همراه خود مصرف باتری آن را بالا ببرید یکی از امکاناتی که اندروید آب نبات چوبی در اختیار کاربران قرار می دهد استفده بهینه از باتری است و هم چنین صفحه تنضیمات زیبا و راحت برای کاربران .

آپدیت اندروید برای HTC One M8

منبع : فون آرنا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.