آپدیت اندروید آب نبات چوبی برای گلکسی S5

0
آپدیت اندروید آب نبات چوبی برای گلکسی S5

آپدیت آندروید آب نبات چوبی برای گلکسی S5 :   سامسونگ گاکسی S5 که با اندروید ۴.۴.۴ کیت کت به بازار آمده بود در حدود یک سال است به دنیای تلفن همراه وارد شده است .هنوز آپدیتی برای بالا بردن اندروید ش از طرف  AT&T ارائه نشده بود . دیروز آپدیت اندروید اب نبات چوبی برای گلکسی S4 ارائه شده با این حال کاربران GS5 از این مورد ناراحت می باشند ولی بر اساس اخباری که در توییتر از طرف At&T منتشر کرده است ، از امروز برای آپدیت اندروید گلکسی S5 از اندروید کیت کت به آب نبات چوبی ۵.۰ می توان اقدام کرد . البته به نظر می رسد این بار حقیقت داشته باشد چرا که بیشتر آپدیت های اندروید همین روز هاست که اراه شوند . چند روز پیش هم آپدیت اندروید برای HTC One M8 ارائه شده بود .

آپدیت اندروید آب نبات چوبی برای گلکسی S5

برای آپدیت اندروید گوشی گلکسی S5 باید در نظر داشته باشیم این آندروید جدید آب نبات چوبی ۵.۰ در حدود ۱.۴ گیگابایت حجم دارد و برای دانلود نیاز به وای فای قوی داریم . البته بعد از دانلود اندروید اب نبات چوبی شما از آن بسیار لذت خواهید برد . بسیاری از بروز رسانی های At&T تا الان منتشر شده است

تغییرات و بروز رسانی وب سایت At&T بر اساس آپدیت اندروید و بروز رسانی های جدید

At&T وب سایت خود را با جزئیات بروز رسانی کرده است در این مورد تغییرات فقط به خاطر کامل بودن است در این جا مختصری در رابطه با آپدیت اندروید آب نبات چوبی اشاره ای می کنیم :

اندروید آب نبات چوبی ۵.۰ و نکات برجسته اش :

تغییرات  زیبا در آهنگ ها ، عکس ها ، برنامه ا و سیستم جستجو و…

رابط کاربری جدید و زیبا برای کاربران ، حرکت سیال تر برنامه ها و …

تاثیر به سزایی در صرفه جویی باتری دارد و نتیجه اش بالا بردن عمر باتری است .

افزایش امنیت در رابطه با قفل هوشمند برای دستگا های و تبلت های موجود و در نتیجه ی جفت شدن

و بسیاری از قابلیت ها در رابطه با وای فای نسز ارائه شده است .

در نهایت امید واریم از آپدیت اندروید جدید بر روی گوشی هوشمند و زیبای گلکسی S5 لذت ببرید.

منبع :  پلیس اندروید

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.