loading...

Android O آخرین بروزرسانی اصلی برای گوشی های OnePlus 3 و OnePlus 3T خواهد بود

۰

Android O آخرین بروزرسانی اصلی برای گوشی های OnePlus 3 و OnePlus 3T خواهد بود: سابقه پشتیبانی نرم افزاری کمپانی OnePlus برای برخی محصولاتش ضعیف و برای برخی دیگر بسیار ضعیف بود است. اینکه با عرضه OnePlus 5 دارندگان گوشی های Oneplus3 و OnePlus 3T برای گوشی هایشان ابراز نگرانی کنند طبیعی است.

امروز مسئول بخش تولید کمپانی به برخی سوالات کاربران پاسخ داد. او گفت اندروید O آخرین بروزرسانی اصلی برای دو گوشی OnePlus 3 و OnePlus 3T خواهد بود. همراه این بروزرسانی ، بروزرسانی برنامه ها و بسته امنیتی عرضه خواهد شد. پس از این که ای دو گوشی اندروید O را دریافت کنند، برنامه ریزی عرضه نسخه های بتای اندروید کمپانی OnePlus تنها مختص گوشی OnePlus 5 خواهد شد.

بروزرسانی بعدی که برای دو گوشی One Plus 3 و ۳T عرضه میشود بسته امنیتی ماه آگوست است و به زودی عرضه می شود. بیلد Oxygenn OS4.5 که دارای اندروید O خواهد بود چیزی حدود یک یا دو ماه بعد عرضه می شود.همان نسخه از Oxygen OS که برای گوشی OnePlus 5 عرضه میشود برای OnePlus 3 و ۳T عرضه می شود، اما برخی قابلیت های گوشی جدید در دو گوشی ۳ و ۳T انتقال نخواه یافت. قابلیت های حالت مطالعه، ژست های حرکتی در صفحه خاموش، حالت تنظیم صفحه نمایش در دو گوشی ۳ و ۳T به دلیل متفاوت بودن سخت افزار قرار نمی گیرند.

تگ ها

حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...
loading…


loading...
   
تاپ ترین ها حتما ببینید!