آپدیت جدید برای نسخه اندروید Dropbox

0

 سه شنبه گسترش دهندگان دراپ باکس (Dropbox) نسخه ی دوباره طراحی شده از این اپلیکیشن را که با هدف سهولت درفرآیند اشتراک گذاری فایل ها و آپلود فولدرها انجام گرفته است طراحی کردند . نسخه جدید دراپ باکس برای اندروید تقریبا بدان معناست برای کاربران جذاب تر و وظیفه شناس تر باشد .

نسخه اندروید Dropbox

حال نسخه ی کامل آن ۳.۰ قرار است که به زودی و احتمالا در هفته ی جاری برای دانلود در گوگل پلی قرار بگیرد . نسخه ی باز طراحی شده ی دراپ باکس (Dropbox) در واقع پوست انداخته و شکل و شمایل و رابط کاربری جدید و بهبود یافته تری خواهد داشت که کاربران در نسخه های آزمایشی به این نتیجه رسیدند که نسبت به نسخه ی قبل یک پارچه تر است .

نسخه جدید دراپ باکس اندروید دارای ویژگی و عملکرد جدید جست و جو است به طوری که هم اکنون در قسمت بالایی رابط برنامه است که میتواند سبب تسریع در یافتن فایلی است که کاربران سردرگم در میان انبوه فایلها به دنبال آن هستند .

بهتر و سریعتر

توسعه دهندگان دراپ باکس (Dropbox) اعلام کردند نسخه ی باز طراحی شده ی این نرم افزار اندرویدی بر اساس شعار برنامه نویسان گوگل است که میگوید " بهتر , سریعتر و کاربردی تر" ورژن جدید همچنین امکان مرور محتویات داخل فولدرها به روش های آسان تر و جذاب تر را به شما میدهد . از قابلیت های جدید این ورژن به اشتراک گذاری و کنترل فایلهای مورد علاقه و دارای توجه بیشتر است که در یک نقطه جمع شده اند و همچنین بازبینی عکس ها فیلم ها و … قبل از به اشتراک گذاری .

پل زدن بین موبایل و دسکتاپ !!

در آپدیت جدید اندروید دراپ باکس سعی شده است تا در ارتباط با نسخه ی دسکتاب و البته دیگر دیوایس های الکترونیکی نیز باشد به طوری که شما میتوانید مقداری از فایل را در تلفن همراه و مقداری دیگر را در رایانه شخصی تان به اشتراک بگذارید . قدم دیگر شرکت این است که زمینه های مشترک بین کاربران اندروید و کاربران دسکتاپ آن را بیابد و آنها را تقویت کند . همچنین در نسخه جدید شما میتوانید از طریق دکمه ی پلاس فایل خود را در هر جای حافظه شما که هست مستقیما به اشتراک بگذارید و دیگر نیازی به اضافه کردن از برنامه نیست .

منتظر این نسخه از دراپ باکس باشید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.