عضویت در کانال تلگرام زوم تک

اپلیکیشن اندرویدی کاربردی برای شماره تماس های ضروری

۰

اپلیکیشن اندرویدی کاربردی برای شماره تماس های ضروری : حوادث غیرمترقبه همواره انسان ها را غافل گیر کرده و خواهند کرد. ممکن است این حوادث سراغ ماشین شما بیایند، یا خدایی ناکرده سلامتی شما یا اعضای خانواده تان را تهدید کنند. اما از این پس با داشتن اپلیکیشن اندرویدی "بانک شماره تلفن های همراه" حتی اگر اینترنت نداشته باشید نیز، نباید نگران این قبیل حوادث نباشید. چرا که می توانید در زمان بحران، همه چیز را کنترل کنید.

ماشین شما خراب شده، اینترنت هم ندارید و نمی دانید باید با کجا تماس بگیرید؟ نیاز به اطلاعات دارویی یا پزشکی یا اطلاعات بیمارستان ها دارید؟ برای امور اداری و یا دریافت مدارک خود به دنبال مراکز پلیس + ۱۰ هستید؟ برای مهمانی ناگهانی که قرار است بگیرید به دنبال شماره تلفن بهترین رستوران های تهران هستید؟ شماره استخر و مراکز تفریحی و موزه و سینما؟

بانک شماره تلفن های همراه

هر شماره ای که شما ممکن است به آن نیاز پیدا کنید و یا در آینده درخواست کنید، همگی در نرم افزار کاربردی "بانک شماره تلفن های همراه" ذخیره شده اند.

مراکز ضروری که فعلا در این لیست گنجانده شده اند عبارتند از:

اکثر مراکز تفریحی تهران شامل : استخرها، موزه ها، سینما، تئاتر، پارک ها، کاخ ها و ….
مراز ضروری شامل : پلیس + ۱۰، شعب مرکزی بانک ها، مراکز حمل و نقل، بیمارستان ها، مراکز دارویی، امداد خودرو

ادارات : سفارتخانه و کنسولگری ها، تلفن های گویا
رستوران های برتر تهران، باشگاه های ورزشی
صدها شماره تلفن ضروری
توسعه دهندگان این نرم افزار منتظر پیشنهادات شما برای اپدیت کردن برنامه هستند. به زودی شاهد لیست کلیه بانک ها در این اپلیکیشن خواهیم بود (فعلا فقط شعب مرکزی گنجانده شده اند)

در کل این اپلیکیشن اندرویدی ابزاری مفید برای یافتن شماره تماس ها می باشد ، برای آشنایی کامل با این اپلیکیشن می توانید صفحه اختصاصی آن در بازار دریافت نمایید.

نظر شما در مورد این اپلیکیشن چیست؟ چه کمبود هایی دارد. پیشنهاد شما در مورد آن چیست؟

توجه : بخش اپ شو زوم تک به بررسی و معرفی اپلیکیشن های مختلف اندرویدی و آی اوس می پردازد . برنامه نویسان عزیز ایرانی می توانند برای آشنایی از شرایط معرفی اپلیکیشن ها و بازی های اندرویدیشان می توانند با ایمیل وبسایت در ارتباط باشند. /zoomtech.ir[@]gmail.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...