تاثیر اندروید آب نبات چوبی بر عمر باتری Moto X

2

تاثیر اندروید آب نبات چوبی بر عمر باتری Moto X : موتورولا Moto X 2nd Gen خود را با اندروید Lollipop آپدیت کرده است ما هم قصد داریم دوباره تست های باتری را روی ان اجرا کنیم. Lollipop پیشرفت هایی در زمینه عمر باتری داشته است که در با Project Volta به دست آمده است.

تاثیر اندروید آب نبات چوبی بر عمر باتری Moto X

در آزمایش های قبلی انجام شده روی Lollipop نمی توانستیم اثر بهبود عمر باتری را دقیقا مشخص کنیم چرا که عملکرد بعضی از گوشی ها بهتر شده بود اما بعضی نیز پسرفت کرده بودند. به نظر می رسد هر دیوایسی تحت سیستم عامل Lollipop رفتار متفاوتی نشان می دهد بنابراین نمی توانستیم پیش بینی کنیم Moto X آپدیت شده چه عملکردی خواهد داشت.

تست مدت زمان مکالمه را روی Moto X آپدیت شده اجرا کردیم و به طرز عجیبی باتری آن ۴ ساعت زودتر از وقتی اندروید KitKat روی آن اجرا می شد تمام شد.

Motorola Moto X

البته کارایی آن در زمینه ی وبگردی بهبود یافته است و هم اکنون Moto X هنگام وبگردی ۲ ساعت بیشتر از زمان معمول دوام می آورد.

پخش ویدئو پیشرفت فوق العاده ای داشته است به طوری که با یک بار شارژ می توانید ۲ ساعت و نیم بیشتر از قبل فیلم تماشا کنید. هم اکنون Moto X اجراکننده Lollipop می تواند ۱۰ ساعت تمام فیلم پخش کند و حتی کمی هم از شارژ باتری آن باقی بماند.

Lollipop آپدیت شده در حالت آماده به کار کمی بهتر شده است. در جدول امتیازات اشاره ای به آن نشده اما در رتبه بندی نهایی آن را لحاظ کرده ایم.

اندروید 5 در موتو ایکساندروید 5 در موتو ایکس

در نهایت علی رغم افت مدت زمان مکالمه، امتیاز پایداری باتری Moto X آپدیت شده توسط Lollipop به مدت ۵ ساعت افزایش یافته است. بدین ترتیب اگر هر روز به مدت یک ساعت از امکانات وبگردی ، پخش فیلم و مکالمه صوتی آن استفاده کنید باتری آن با یک بار شارژ می تواند ۲ روز و ۵ ساعت دوام بیاورد.

منبع : Gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.