اندروید ۴.۵ یا ۵؟ آپدیت بعدی اندروید کدام خواهید بود؟

5

حتما در خبرها شنیده اید که سیستم عاملی که اپل معرفی کرده است شباهت بسیار زیادی به اندروید ۴ دارد. طبق آخرین گزارشات گوگل در کنفرانس IO خودش که در اوایل تیر برگزار می شود قرار است سیستم عامل جدیدی برای اندروید معرفی کند که شایعات زیادی در این مورد بوجود آمده که این نسخه اندروید ۴.۵ خواهد بود یا اندروید ۵؟

در مقاله زیر به حدس و گمان هایی که ممکن است اتفاق بیافتد می پردازیم.

کنفرانس گوگل هیچ آپدیتی معرفی نمی شود

در گذشته ، کنفرانس io گوگل هیچ آپدیتی در زمینه اندروید نداشته است. سال گذشته برای مثال در زمان کنفرانس اندروید ۴.۳ معرفی نشده بود و اندروید ۴.۲ همراه با گوشی نکسوس ۴ به کاربران خودش معرفی کردند و یکی از مسایل این است که هیچ گوشی تلفنی در ماه آینده قرار نیست رونمایی شود. اندروید ۴.۴.۳ نقش اصلی خود را بعد از ورود اندروید ۴.۴ ایفا کرد اما این امکان وجود ندارد تا در کنفرانس i/o گوگل برروی وسایل پوشیدنی گوگل بحثی شود.

android-wear-2-E

اندروید ۴.۵ در کنفرانس گوگل ظاهر می شود

اگر اندروید ۴.۵ با اسمی متفاوت و جدا از اندروید کیت کت معرفی شود ، اندروید ۴.۴ کیت کت یکی از کوتاهترین عمر نسخه های اندروید در تاریخ معرفی اندروید را تجربه خواهد کرد. همراه با سه آپدیتی که تاکنون اندروید کیت کت در عرض ماه های گذشته داشته است، کیت کت حتی کمتر از اندروید بستنی ساندویچی گوگل عمر خواهد کرد.

New-Google-App-Icons-Crop

اندروید ۵ با اسم آبنبات چوبی در کنفرانس io گوگل

 طبق گزارشاتی که منتشر شده است قرار است در این کنفرانس اندروید جدیدی به شماره اندروید ۵ با نام آبنبات چوبی به کاربران معرفی شود. به عبارت دیگر نسخه جدید اندروید قرار است با نام جدیدی در یکی از بزرگترین کنفرانس های گوگل نشان داده شود تا از امکانات و قابلیت های این اندروید آشنا شوند. عکس ها و نوشته هایی که از بین شایعات منتشر شده است نشان می دهد که گوگل دکمه های مسیریابی ، منوهای Multitasking و جستجوی گوگل را دوباره طراحی کرده است.

hera-multitasking-mockup

اما چیزی که مهم است ، تاکنون هیچ کس در مورد اتفاقاتی که در کنفرانس گوگل میخواهد بیافتد سخنی نگفته است. باید منتظر ماند که گوگل اندروید جدیدی را معرفی خواهد کرد یا خیر؟ که اگر این اتفاق بیافتد برای اولین بار است که گوگل در این کنفرانس سیستم عامل جدیدی را معرفی میکند.

راستی اگر می خواهید آپدیت دستگاه های اندرویدی رو بطور کامل یاد بگیرید ، حتما یسری به مقاله آموزش آپدیت اندروید بزنید.

منبع : androidpit

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

5 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.