آنالیز اپل ایپد پرو

0
آنالیز اپل ایپد پرو

انتظار میرود که اپل ایپد جدید خود را که ایپد پرو نام دارد ، درکنفرانس مطبوعاتی ماه آینده به همراه آیفون ۶S معرفی کند. راجب به این دستگاه گفته میشود که همانند نام خود که پرو دارد صفحه نمایش بسیار بزرگ ۱۲.۹ اینچی هم داشته باشد.

آنالیز اپل ایپد پرو

در حال حاضر دستگاه ایپد پرو توسط شرکت آنالایز AppSee ، تجزیه و تحلیل شده است. این دستگاه اپل با شماره مدل  iPad6,8 نام برده شده و همچنین رزولوشن صفحه نمایش آن ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ ذکر شده است.

ایپد پرو با سیستم عامل iOS 9.1 در این آنالیز ظاهر شده است. این بدان معنی است که احتمالا این دستگاه در ماه آینده همراه با دو آیفون ۶S و ۶S PLUS پرده برداری نمیشود. چرا که هر دو آیفون نام برده شده همراه با ورژن iOS 9 خواهد بود.

ما قبلا شنیده بودیم که آیپد پرو در ماه نوامبر معرفی خواهد شد. بنا بر این ، عرضه ی آیپد بزرگتر در ماه آینده تنها یک حدس و گمان است.

همچنین در رابطه با دو آیفون جدید هم توسط AppSee گفته هایی وجود دارد. آیفون ۶S و ۶S plus در این آنالیز با شماره مدل های iPhone8,1 و همچنین iPhone8,2 یاد شده است.

ایپد پرو جدید ، گمان میرود که با پردازنده ی ساخت اپل A9X تولید شود. دستگاه های اپل جدید با پردازنده ی A9 تولید میشوند.اما جذاب ترین موضوع راجب این آیپد جدید ، شایعاتی است که راجب به همراه داشتن قلم استایلوس منتشر شده است. نکته ی دیگر این است که ایپد جدید با طیف وسیعی از گزینه های حافظه ذخیره سازی تا سقف ۲۵۶ گیگابایت ارائه خواهد شد.

به نظر میرسد که اپل ، ایپد بزگتر خودرا به همراه آیفون های جدید طی رویدادی در ماه آینده معرفی کند. اگر چه باید چند ماه منتظر ماند تا برای فروش قرار بگیرند. موضوع دیگری هم که به تازگی باب شده ، راه اندازی اپل واچ جدید طی ین مراسم میباشد.

منبع : geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.