روش های جالب برای شارژ سریع گوشی های هوشمند

0
روش هایی برای شارژ سریع گوشی های هوشمند
روش هایی برای شارژ سریع گوشی های هوشمند

” شارژ باتری با اتصال به کامپیوترتان ، احتماال یکی از کند نرین روش ها برای شارژ باتری گوشی شما خواهد بود . “

روش هایی برای شارژ سریع گوشی های هوشمند
روش هایی برای شارژ سریع گوشی های هوشمند

وقتی باتری گوشی شما کم می شود ، وقت آن می رسد تا آن را به لپ تاپتان متصل کنید ، درست است ؟ ولی این روش با اینکه به شما اجازه استفاده ی همزمان از یک پریز را برای شارژ چندین دستگاه می دهد ، ولی زمان زیادی را هم از شما خواهد گرفت .

۱ – از یک پریز مجهز به USB برای اتصال استفاده کنید .

اگر گوشی هوشمند شما دارای یک کابل برای اتصال به خروجی استاندارد AC می باشد ، برای شارژ باتری خود سعی کنید از آن استفاده کنید . این یک موضوع ساده ی ریاضی است : یک پورت USB 2.0 معمولی ، تا ۵۰۰ میلی آمپر برق می دهد . و یک پریز دیواری AC تقریبا ۲ برابر آن و در حدود ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی آمپر برق در اختیار می گذارد . پس واضح است که اگر از پریزی مجهز به پورت USB استفاده کنید ، شما در حدود ۲۱۰۰ میلی آمپر سریع تر می توانید باتری خود را شارژ کنید .

۲ – یک پورت USB 3.0 را انتخاب کنید .

در حال حاضر برای انتقال سریع تر داده ها ، پورت USB 3.0 شناخته شده است که می توانید انرژی را با سرعت بیشتر و قدرت مند تری ( ۹۰۰ میلی آمپر ) نسبت به شارژر های دیواری استاندارد AC تامین کند .

۳ – از طریق دستگاه های بزرگتر شارژ کنید .

در قدیم ، لپ تاپ ها دارای باتری بزرگتری بودند و کامپیوتر های رومیزی هم از برق بیشتری نسبت به لپ تاپ ها استفاده می کردند . بنابراین اگر شما می خواهید از طریق اتصال به لپ تاپ یا کامپیوتر گوشی خود را شارژ کنید ، این نکته را به خاطر داشته باشید که شارژ با دستگاه های بزرگتر ، سریع تر صورت می گیرد .

۴ – از شارژ ماشین استفاده کنید . اگر از شارژ ماشین در حال حرکت استفاده کنید ، باتری گوشی شما دو برابر سریع تر شارژ خواهد شد .

۵ – از شارژر های رومیزی برای موبایل استفاده کنید .

یک شارژر رومیزی به اندازه شارژر دیواری سریع نیست ولی حدود ۵/۱ برابر سریع تر اتصال مستقیم گوشی به پورت USB 2.0 لپ تاپ ، باتری را شارژ خواهد کرد . مفید بود؟

 منبع : زوم تک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.