AMG C63 :بچه غول مرسدس!

0
AMG C63 :بچه غول مرسدس!

مرسدس بنز شرکتی آلمانی است که قبلا برایتان از انقلابی که با مدل کامیون آینده ی مرسدس خود در طراحی ماشین های سنگین رقم زده بود گفتیم. بعد از این موضوع باز هم شگفتی همگان را برآمیخت و خودروی تاریخ ساز خودش یعنی SLS رویای اش را توفق تولید کرد. SLS خورویی بود که کمتر نوجوانی ان را بر دیوار اتاقش نداشت !. مرسدس کلاس C را که اغلب ما میشناسیم. این خودرو های کلاس C مرسدس به صورت فراوانی در ایران قابل یافت هستند. بنز دوست داشتنی ما باز دست به خلاقیت در سری ۲۰۱۵ خودرو AMG C63 زده. با زوم تک همراه باشید.

AMG C63 :بچه غول مرسدس!

AMG C63 :بچه غول مرسدس!

مرسدس بنز در مدل ۲۰۱۵ خودرو AMG C63 دست به کاری زده که کمتر شرکتی شهامت انجام چنین عملی را دارد. همانطور که مشخص است مانند کامیون هایش در آن خبری در طراحی متفاوت و شگفت انگیزی نیست اما اگر به آن بیشتر و موشکافانه تر بنگرید متوجه قدرت موتور فوق العاده ای برای یک سدان میشوید که موضوع اصلی این ریسک بزرگ هم  همین قدرت موتور افزون شده این سدان مرسدس بنز است. شرکت AMG که در ساخت برخی مدل های مرسدس بنز با این شرکت همکاری داشته و نام AMG قبل از مدل  خودرو های مرسدس یک رسم تلقی میشود.

 AMG C63 :بچه غول مرسدس!

مهندسان  AMG  قىرت موتور هشت سیلنىر ۶۲۰۵ سی سی را به ۵۰۷ اسب بخار ىر حال استاندارد رساندند و به این سدان عطا کرده اند. با این کار غیر معمول و فوق العاده ریسکی میتوان با قاطعیت گفت که انها قدرتمند ترین خودروی سدان تولید انبوه ه جهان را خلق کرده اند.بر اساس این پیشرفت نسبت به نسل گذشته این خودرو موتور آن ۵۰ اسب بخار و گشتاورش نزدیک به ۱۰ نیوتون متر بیشتر از مدل ۲۰۱۴ خودروی C63 شده است.در زمینه شتاب اولیه هم این خودرو از سوپر اسپرت ها چندان هم عقب نیست چرا که این سدان در مدت زمانی برابر با ۴.۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت میرسد. در حالی که توان این خودرو بیش از این رقم هاست اما بیشینه ی سرعت آن برروی ۲۸۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است. تنها تفاوتی که در قسمت ظاهری این خودرو با نسل قبل یافتیم این بود که در قسمت جلوی آن تفاوت هایی هرچند جزئی با نسل قبل وجود دارد.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تازه های خودرو

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.