طراحی ظاهری محصول بعدی سامسونگ چطور خواهد بود؟

0
گلکسی اس 6

طراحی ظاهری محصول بعدی سامسونگ چطور خواهد بود؟ به گزارش گروه اخبار فناوری زوم تک یکی از سایت های خبری ، خبری از شکل و شمایل کلی این گوشی هوشمند جدید سامسونگ به دنیای تکنولوژی ارائه کرده است. مطالب بسیاری در مورد شکل و ظاهر Galaxy S6 منتشر شده است از عکس های واقعی گرفته تا تراوشات ذهنی که تلاش می کنند محصول بعدی سامسونگ را به نمایش بگذارند. سایت nowhereelse.fr عکس هایی از شماتیک جعبه ی Galaxy S6 منتشر کرده است که به همراه چند عکس دیگر ابعاد این گوشی را به نمایش می گذارند.

اگر این عکس ها واقعی باشند به نظر می رسد Galaxy S6 بلند تر ، باریک تر و عریض تر از Galaxy S5 خواهد بود.

گلکسی اس 6

ابعاد این گوشی ۱۴۳.۵۲ * ۷۰.۷ * ۷.۱۹ میلی متر گزارش شده است. اگر به ضخامت آن توجه کنید می متوجه کاهش آن می شوید اما هنوز به باریکی Galaxy A7 که ۶.۳ میلی متر قطر دارد نمی رسد. برش های پشت گوشی و جای دوربین حاکی از آن است که مکان قرار گیری فلش LED و سنسورهای دوربین جا به جا شده است و این دو کنار یکدیگر قرار می گیرند.هم چنین برش های بالای گوشی جای سنسور مادون قرمز و پایه ی هدفون است.

به نظر می رسد سامسونگ در تلاش است تا پورت های بسیاری روی گوشی قرار دهد چون حداقل ۳ برش مجزا روی محفظه قرار دارد. مطمئنا یکی از آن ها پورت USB است و دیگری با فرض این که پایه ی هدفون بالای گوشی نباشد جای هدفون است. سومی هم می تواند جای شبکه ی اسپیکر ها باشد.

گلکسی اس 6

بسیار عجیب است که همه ی گمانه زنی هایی که در دنیای اینترنت منتشر می شود به این نکته اشاره دارند که سامسونگ در طراحی ظاهری گلکسی اس ۶ تغییرات زیادی ایجاد نخواهد کرد. از آن جا که این کمپانی مثل همیشه به طرز ماهرانه ای طرح فلگ شیپ هایش را تا رونمایی رسمی پنهان می کند نمی توان هیچ یک از حدس ها را قطعی تلقی کرد و باید منتظر خبرهای بعدی باشیم.

منبع : Sammobile

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.