همه چیزهایی که می خواهید در مورد نرم افزار ها بدانید اما نمی دانید از که بپرسید

0
نرم افزار

همه چیزهایی که می خواهید در مورد نرم افزار ها بدانید اما نمی دانید از که بپرسید: کاربران رایانه برای استفاده بهتر و بهینه‌سازی امور روزمره از نرم‌افزارهای متنوعی استفاده می‌کنند. از واژه‌پردازهایی مانند WORD گرفته تا مرورگرهای اینترنت مانندCHROME. اما همواره به همه نرم افزار های رایگان نمی‌شود اعتماد کرد. مدتی است که تولیدکنندگان داخلی نیز دست به‌کار شده‌اند و نرم‌افزارهای متنوعی را روانه بازار کرده‌اند. امری که حتی با وجود مشورت‌های فراوان، به‌ویژه درباره محصولات داخلی کاربران را با تردیدهای فراوان در هنگام خرید و نصب نرم‌افزار مواجه می‌کند.
از سوی دیگر بسیاری نرم افزار های پیشرفته و آزموده شده ممکن است به دلیل معرفی نادرست به صورت کامل شناخته‌شده نباشند. کمبود اطلاعات جامع درباره نرم‌افزار های تولید شده ازسوی محققان و علاقه‌مندان به دنیای فناوری موجب شده است تا نیاز به وب‌سایتی جامع در این حوزه احساس شود. پورتال «آرمانت» را گروهی از برنامه‌نویسان جوان کشور با هدف خدمت به بازار نرم‌افزار کشور طراحی و راه‌اندازی کرده‌اند.


وب‌سایت آرمانت همواره خدمات خود شامل عضویت، معرفی، خرید و فروش نرم‌افزارهای ایرانی را به صورت رایگان پوشش می‌دهد. اگر شما هم جزو تولیدکنندگان نرم افزار یا تیم‌های توسعه‌دهنده وب هستید، به این پورتال بپیوندید تا از معرفی کامل و دیده شدن در فهرست نتایج جستجوهای اینترنتی اطمینان پیدا کنید. همچنین اگر قصد خرید نرم افزار داشته، ولی درباره انتخاب خود تردید دارید و از توضیحات گمراه‌کننده و پیچیده برخی وب‌سایت‌ها بیشتر سردرگم شده‌اید، می‌توانید با مطالعه توضیحات آرمانت و بررسی نظرات دیگر کاربران، انتخاب مطمئنی داشته باشید.

برای استفاده از امکانات این پورتال می توانید به آدرس armanet.ir مراجعه فرمایید .

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.