عضویت در کانال تلگرام زوم تک

آلفا رومئو گیولیا در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش در آمد

۰

خودرو جدید آلفا رومئو در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت برای عموم به نمایش در آمد. این خودرو آلفا رومئو گیولیا نام دارد و به نظر میسرد همانند ۴C میتواند بسیار موفق عمل کند و دوست داشتنی باشد. گیولیا قبلا در ژوئیه به نمایش در آمده بود اما در حال حاضر پا به فرانکفورت گذاشت و در اویل سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.

آلفا رومئو گیولیا در نمایشگاه فرانکفورت

گیولیا را نمیتوان در ردیف خودرو های بسیار قدرتمند و سوپر اسپرت ها قرار داد اما باید بدانید که قدرت و اسب بخار همه چیز نیست و این خودرو دقیقا به اندازه ی قدرت دارد که باید داشته باشد. گیولیا ۵۱۰ اسب بخار تولید میکند و میتوان صفر تا صد را در زمان ۳.۹ طی کند. این خودرو قطعا یکی از سریع ترین و تماشایی ترین سدان ها در سال ۲۰۱۶ خواهد بود.

این خودروی آلفا حدود ۹۵.۰۰۰ یورو قیمت خواهد داشت و همانطور که گفتیم در سال آینده میلادی پا به بازار ها خواهد گذاشت. آلفا در این نمایشگاه خبر دد که پیش خرید این خودور پس از اتمام نمایشگاه فرانکفورت آغاز خواهد شد.

تصاویری از خودرو جدید آلفا رومئو گیولیا

همانطور که تصاویر مشاهده میکنید این خودرو طراحی بسیار زیبایی دارد و در عین لوکس بودن توان کافی را برای لذت بردن سرعت ارائه میکند. اگر کمی دقت کنید میتواند متوجه برخی از شباهت ها در طراحی این خودرو و طراحی دیگر شرکت ها شوید.

اگر علاقه زیادی به حوزه خودرو دارید میتونید بخش های اخبار خودرو و قیمت خودرو رو دنبال کنید. حتما نظرتون رو در مورد بخش اخبار خودرو زوم تک بیان کنید منتظر نظرات سازنده شما عزیزان هستیم.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.