تخفیفان تبلیغ

پیش از iPhone 6، یک – سوم از گوشی های فروخته شده دارای اندازه صفحه نمایش بزرگتر از ۵ اینچ بوده اند

۱

با iPhone بعدی انتظار می رود به طور گسترده، گوشی های موجود در بازار، در انداره صفحه نمایش بزرگتر در دسترس باشند. Canalys گزارش می دهد که یک سوم از کل گوشی های هوشمند در سراسر جهان در سه ماهه اول با اندازه صفحه نمایش بیش از ۵ اینچ با حدود ۹۰ میلیون بار به فروش رسیدند و انتظار می رود این روند با رونمایی از iPhone 6 در سه ماهه دوم رشد سریع تری پیدا کند.

اسناد داخلی در اپل وجود دارد که نشان می دهد اپل این موضوع را خوب می داند که صفحه نمایش بزرگتر برای مصرف کننده منافع بیشتری دارد نسبت به صفحه نمایش کوچکتر و به همین دلیل و بر اساس اطلاعات به بیرون درز کرده انتظار می رود که اپل در آیفون ۶ از یک صفحه نمایش ۴.۷ و ۵.۵ اینچی استفاده کند.

گزارش Canalys از انداره های صفحه نمایش

تلفن های هوشمند با صفحه نمایش ۵ اینچ و بزرگتر رشدی بالغ بر ۳۶۹ درصدی داشته اند که میزان قابل ملاحظه ای از رشد آن نسبت به کل بازار در سراسر جهان که کمی بیش از یک سوم( ۳۴%) هم می باشد،۳۹ درصد آنرا بازار چین و ۴۳ درصد آنرا بازار های آسیا و اقیانوسیه تشکیل می دهند.

از این رقم قابل توجه، سامسونگ بیشترین نقش را دارد. بی شک با این روند انتظار می رود که در پایان سال گوشی های ۵ اینچی و بزرگتر بیش از ۴۴% از سهم بازار را در دست بگیرند.

 مصرف کنندگان، انتظار داشتند که اپل هم وارد عرصه گوشی های هوشمند ۵ اینچی به بالا شود و زیاد هم این موضوع طول نکشید. قابل ذکر است که ۴۷% از گوشی های هوشمند ۵ اینچی به بالا با قیمت ۵۰۰ دلار به بالا به فروش رسیده اند که از ۵۳% باقی مانده که قیمت زیر ۵ اینچ می باشند، ۸۷% آن را اپل تشکیل داده است.

در حال حاضر فقط ۱۲% از تلفن های هوشمند با صفحه نمایش بزرگتر از ۵.۵ اینچ یا بزرگتر به فروش رسیده اند و ۲۲% بین ۵ تا ۵.۴ اینچ و بقیه هم کوچکتر از ۵ اینچ می باشند از جمله اپل.

منبع : macrumors

loading...

یک نظر برای “پیش از iPhone 6، یک – سوم از گوشی های فروخته شده دارای اندازه صفحه نمایش بزرگتر از ۵ اینچ بوده اند”

  1. امین بخشوده گفت:

    دیگه صفحه نمایش بیشتر از ۶ اینچ واسه گوشی مزه نمیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…