ایسر گوشی هوشمند ویندوز فونی خواهد ساخت؟

0
ایسر گوشی هوشمند ویندوز فونی خواهد ساخت؟

در حالی که ایسر برای رایانه های شخصی خود معروف است و بیشتر در این زمینه شناخته شده است. اما ایسر اصلا با گوشی های هوشمند غریبه نبوده. حال با وجود این واقعیت که این شرکت آزاد است که گوشی هوشمند بسازد. ایسر شرکتی است که میخواهد این کار را انجام دهد. ما نمیدانیم این پیش بینی برای آینده تغییر خواهد کرد یا نه ، اما ما در حال حاضر متوجه شده ایم این شرکت میتواند حداقل ۴ گوشی هوشمند مبتنی بر ویندوز را به زودی معرفی کند.

ایسر گوشی هوشمند ویندوز فونی خواهد ساخت؟

با توجه به وبسایت آلمانی WinFuture ، ایسر میخواهد چهار دستگاه جدید را درIFA 2015 معرفی کند.( ۴ تا ۹ سپتامبر) . نیاز به گفتن نیست که این دستگاه ها با ویندوز ۱۰ موبایل خواهند بود. چرا که مایکروسافت دیری نمیگذرد که ویندوز ۱۰ موبایل را معرفی خواهد کرد( پس از  IFA ، احتمالا در نوامبر ) .

متاسفانه ، هیچ کلمه ای راجب ویزگی های گوشی هایی که انتظار میرود ایسر معرفی کند ، گفته نشده است.این شرکت در زمینه ی گوشی ویندوز فون تنها یک دستگاه با نام Liquid M220 داشت و آن هم از ویندوز ۸ بهره میبرد. Liquid M220 بسیار ارزان بود. اما ما نمیدانیم که ایسر میخواهد در همین سطح یعنی گوشی های ارزان با امکانات کم ادامه دهد و یا قصد دارد گوشی های پیشرفته ارائه دهد.البته برای دریافتن پاسخ این سوالات زمان زیادی باقی نمانده است.

مایکروسافت نیز قرار است تلفن همراه آینده ی خود را با ویندوز ۱۰ معرفی کند.( از جمله لومیا  ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL ) بنابراین همینطور که پیش میرویم شاهد عرضه ی تلفن های هوشمند بیشتری با ویندوز ۱۰ خواهیم بود و حداقل از نظر تنوع محصولات کمبودی را حس نخواهیم کرد.

منبع : phonearena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.