معرفی biscuit اپلیکیشن خود آموز زبان

0
معرفی biscuit اپلیکیشن خود آموز زبان

اگر مارا دنبال کرده باشید در مقالات پیشین برایتان اپلیکیشن های کاربردی و رایگان برای اسمارت فون ها گفتیم از نرم افزار های  دست خط گوگل تا اپلیکیشن کاربردی AUGMENT . اما در این مطلب نرم افزار biscuit را معرفی خواهیم کرد . این نرم افزار از بهترین نرم افزار های خود آموز برای آموزش زبان است.

معرفی biscuit اپلیکیشن خود آموز زبان

اپلیکیشن biscuit  یک اپلیکیشن جدید برای آموزش زبان است و در لیست بهترین اپلیکیشن های جدید قرار دارد و در سی کشور مورد استفاده قرار گرفته ، یک اپلیکیشن قوی برای یاد گیری زبان.اپلیکیشنی یسیار سریع تر از دیکشنری. شما میتوانید یک لیست زیبا از کلماتی که دوست دارید درست کنید و به سرعت به آنها دسترسی پیدا کنید. این اپلیکیشن فلش کارت های زیادی دارد و به شما کمک میکند کلمات را سریع تر و راحت تر فرا بگیرید.

معرفی biscuit اپلیکیشن خود آموز زبان

و همچنین به سرعت میتوانید کلمات ناشناخته را در این اپلیکیشن ترجمه و پیدا کنید. سرعت این اپلیکیشن بسیار بالاست و بسیار کاربر دوست است.اپلیکیشن biscuit شش ماه از انتشارش میگذرد و امتیاز ۴.۳ از پنج را به خود اختصاص داده. این اپلیکیشن را میتوانید از گوگل پلی و اپ استور به صورت رایگان دانلود کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.