بررسی اپلیکیشن اندرویدی زعفرون

0
بررسی اپلیکیشن اندرویدی زعفرون

تغذیه یکی از پایه ای ترین نیاز های انسان هاست،هر خانواده ای در طول روز نیاز به مقداری آشپزی دارد که یا مادر خانواده این زحمت را می کشد و یا دختران خانواده و بعضی اوقات هم پسران،برای اشپزی نیاز است تا اولا دستور غذایی که قصد پختش را داریم بلد باشیم و ثانیا مواد اولیه ی لازم و نیز لوازم و ادوات مورد نیاز آشپزخانه را در دسترس داشته باشیم.

اپلیکیشن زعفرون

دستور غذاها به سادگی در دسترس همه قرار دارند،کتاب های آشپزی،برنامه های تلویزیونی و ….از جمله ی مواردی هستند که برای آشنایی هرچه بیشتر مردم با پخت غذا در نظر گرفته شده اند،اما؛در زندگی امروزی خواندن کتاب های مرسوم و سنتی که تقریبا جایی ندارد،حداقل در بین جامعه ی ما!و بعد آنکه دیدن و دنبال کردن برنامه های تلویزیونی هم کار هر کسی نیست و اکثر مردان شاغل فرصت آن را ندارند،پس چاره چیست؟یک مرد مجرد چگونه می تواند از شر فست فود و غذاهای رستوران ها خلاص شود،پاسخ نرم افزار اندرویدی زعفرون است.

اپلیکیشن زعفرون

نرم افزار زعفرون کامل ترین اپلیکیشن فارسی آموزش آشپزی می باشد،در بخش رابط کاربری این نرم افزار بی نقص به نظر می رسد،جابجایی بین بخش های مختلف و آیتم های گوناگون سریع و همراه با انیمیشن های جذاب انجام می شود،رنگ های به کار رفته در آن زنده و فونت ها و دیگر بخش های طراحی گرافیکی اش از نظم زیادی برخوردارندو نکته ی جالبی که در استفاده از این نرم افزار مشاهده کردیم کیفیت فوق العاده ی عکسهای به کار رفته در آن است.

اپلیکیشن زعفرون

در نوار بالای این نرم افزار سه آیتم اصلی برنامه دیده می شوند که دسته بندی،جست و جو و بیشتر نام دارند،که کاربر را قادر می سازند تا به سادگی به دستور غذای مورد نظر خود برسند،وقتی غذای مورد نظر خود را یافتید با اشاره بر روی ان با صفحه ی جدیدی مواجه می شوید،تصویر غذا،نام آن،نام نویسنده ی دستور و اطلاعات دیگری مثل میزان سختی پخت،هزینه ی پخت و زمان لازم برای پختن از جمبه جزییاتی هستند که در دستور غذا ها گنجانده شده اند.

اپلیکیشن زعفرون

نکته ی جالب دیگر این است که نرم افزار از شما میخواهد تا تعداد نفراتی که قصد دارید برایشان غذا بپزید را وارد کنید و طبق آن نرم افزار مقدار مواد اولیه ی لازم را به طور خودکار محاسبه می کند ، و حتی به شما اجازه می دهد تا مواد اولیه ی لازم و وسایل آشپزخانه و هر چیزی را که در طول پروسه ی پخت غذا بدان نیاز پیدا خواهید کرد را به لیست خرید خود بیافزایید.

اپلیکیشن زعفرون

در صفحه ی اصلی نرم افزار منویی کشویی در سمت راست جاگذاری شده است که شامل موارد:همه ی دوستورات غذایی،فوت و فن ها،لیست مورد علاقه ها،دسته بندی غذاها،لیست خرید و دایره المعارف و به روز رسانی نرم افزار می باشند.

اپلیکیشن زعفرون

وقتی وارد بخش دسته بندی غذاها می شوید با چهار زیر شاخه ی زمان،مواد اولیه،ملیت غذا و پکیج مواجه می شوید که به شما کمک می کنند تا بین تعداد نامحدود غذاها بتوانید زودتر و با سهولت بیشتری به دستور غذای مورد نظر خود دست یابید.

اپلیکیشن زعفرون

نرم افزار زعفرون به راستی و انصافا می تواند جایگزینی کامل برای کتاب های دستور آشپزی باشد و با توجه به اینکه نرم افزار در حال ساخت ویدئوهایی از آموزش آشپزی می باشد به زودی خواهد توانست تا نیاز کاربر برای دنبال کردن برنامه های تلویزیونی را هم بگیرد.

بازار

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.