طراحی سایت اینتن

راهنمای کامل پیگیری مرسولات پستی

0
راهنمای کامل پیگیری مرسولات پستی
3.3 (66.67%) 3 votes

راهنمای کامل پیگیری مرسولات پستی : در صورتی که شما هم می خواهید مرسولات پستی خود را به صورت کامل و دقیق پیگیری کنید می توانید از سامانه رهگیری مرسولات پستی استفاده کنید.

این سامانه راه اندازی شده تا کاربران بتوانند مرسولات پستی شان را پیگیری نمایند.گاهی ممکن است برای رسیدن مرسوله به مقصد یا ارسال آن دچار نگرانی های شویم که این پیگیری سبب می شود از جهت ارسال یا دریافت مرسوله اطمینان خاطر کنیم.

سامانه رهگیری مرسولات

زمانی که شما وارد سیستم رهگیری مرسوله پستی : http://itemtracking.post.ir می شوید ، باید شماره مرسوله تان را وارد نمایید. دقت داشته باشید که با ارسال بسته یا نامه به صورت پیشتاز شما یک شماره بارنامه 10 تا 20 رقمی در اختیار داشته اید اگر مرسوله خارجی باشد این کد 13 رقمی خواهد بود.

با داشتن این کد ، می توانید به سامانه رهگیری مرسولات مراجعه نمایید و بسته خود را رهگیری نمایید.

سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

زمانی که شما کد مربوطه را وارد نمایید می توانید مرسوله تان را پیگیری کنید. توجه داشته باشید که این سامانه ، شما را از اخرین وضعیت مرسوله تان مطلع می کند.

اگر می خواهید جزئیات بیشتری را از مرسوله مشاهده نمایید می توانید از گزینه ی جزئیات بیشتر استفاده کنید که همه ی مراحلی طی شده برای مرسوله شما را به نمایش خواهد گذاشت.

کد *193 #

کاربران عزیز در صورتی که نمی توانید از روش فوق استفاده کنید، کد ستاره 193 مربع را از گوشی همراه تان شماره گیری نمایید که شرکت ملی پست ایران ، رهگیری مرسوله را از این طریق نیز در اختیار شما قرار داده است.

ستاره 193 مربع

با انتخاب گزینه 1 ( رهگیری مرسوله) ، باید جهت رهگیری مرسوله بارکد 24 ، 20 و یا 30 رقمی را وارد نمایید تا اطلاعات مربوط به مرسوله برای شما به نمایش گذاشته شود.

برای پیگیری مرسوله های پستی ،کافی است از روش های فوق (مراجعه به سامانه مذکور یا کد #193 * ) استفاده نمایید.

نکته) پیگیری مرسوله های پستی فرآیند پیچیده ی نیست ،تنها کافی است شماره مرسوله پستی را وارد نمایید و اطلاعات مرتبط را مشاهده نمایید.

پیگیری مرسولات پستی ناجا

مرسولات پستی ناجا هم می توان با روش های فوق می توان پیگیری کرد ،در روش اول اگر کد رهگیری در دست داشته باشید می توانید با مراجعه به آدرسی اینترنتی http://itemtracking.post.ir می توانید بدانید مرسوله پستی تان در چه مرحله است .
روش دوم هم در مقاله پیگیری مرسولات پستی ناجا  بصورت کامل ارائه شده است.

مقاله مرتبط : نحوه دریافت کد پستی

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.