آیفون ۶S با LTE سریع تر خواهد شد

0
آیفون 6S با LTE سریع تر خواهد شد

اطلاعاتی منتشر شده راجت اینکه آیفون جدید اپل با نام ۶S با تکنولوژی LTE سریع تری نسبت به مدل آیفون ۶ خواهد بود. و سرعت دانلودی که با این تکنولوژی ارائه میدهد تا ۳۰۰ مگابایت بر ثانیه میرسد.

آیفون ۶S با LTE سریع تر ، عرضه خواهد شد

آیفون 6S ممکن است ضخیم تر از آیفون 6 باشد

آیفون ۶S و۶S Plus به یک مودم جدید ۴G LTE ساخت شرکت کوالکام مجهز خواهند شد که Cat 6 LTE نام خواهد داشت . در حال حاظر یکی از شرکای اپل تایید کرده است که دستگاه های آینده ی این شرکت که به زودی معرفی خواهد شد از Cat 6 LTE پشتیبانی خواهد کرد و با این تکنولوژی عرضه خواهد شد.

China Mobile به تازگی ذکر کرده که طیف وسیعی از شرکای اپل از Cat 6 LTE  خود حمایت میکنند و همه ی آنها عنوان کرده اند که آیفون آینده با Cat 6 LTE معرفی خواهد شد و این اخبار تایید میکنند که آیفون جدید شرکت اپل سرعت دانلودی برابر با ۳۰۰ مگابایت در ثانیه خواهد داشت.

پیش بینی میشود که آیفون جدید اپل طراحی و ساختی برابر با آیفون های فعلی را خواهد داشت حداقل طراحی در متغیر نیست اما همانطور که در خبری اذعان کردیم ممکن است آیفون ۶S از آیفون ۶ ضخیم تر باشد.گوشی جدید اپل با پردازنده A9 میاید وهمچنین انظار میرود که قابلیت های RAM در آن بهبود یابد.و قطعا به طور کلی بهبود یافته تر است و گفته میشود که۶S  4.7 اینچی خواهد بود و همچنین گفته میشود که صفحه نمایش Full HD بهره میبرد و  در مورد ۶S  هم ممکن است که به قابلیت Quad HD مجهز شود.

اپل  نیروی لمسی در گوشی خود را بهبود داده است همچنین هر دو دستگاه به یک حسگر اثر انگشت بروزرسانی شده و نسبت به نسل قبل خود و با دقت بیشتری طراحی شده است. پیش بینی میشود هر دو دستگاه در سپتامبر عرضه و به فروش برسد و سیستم عامل کارخانه ی آن هم iOS 9 خواهد بود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.