ویندوز ۱۰ برای ۵۰ % گجت های ویندوز فونی ارائه نخواهند شد

0
ویندوز 10

حال و هوای بازار موبایل های ویندوزی هم چنان ضعیف و سرد است و شرکت مایکروسافت از هر وسیله ای برای شکستن طلسم شوم بازار موبایل استفاده می کند.

شرکت مایکروسافت لیستی از گجت های ویندوز فونی را که قابلیت آپدیت به ویندوز ۱۰ را خواهند داشت منتشر کرده است ، در این لیست گجت هایی از جمله:نوکیا لومیا ۱۵۲۰ ، نوکیا لومیا ۹۳۰ ، مایکروسافت ۶۴۰ ، مایکروسافت لومیا ۶۴۰ ال ایکس ، نوکیا لومیا ۷۳۰ ، نوکیا لومیا ۷۳۵ ، نوکیا لومیا ۸۳۰ ، مایکروسافت لومیا ۵۳۲ ، مایکروسافت لومیا ۵۳۵ ، مایکروسافت لومیا ۵۴۰ ، نوکیا لومیا ۶۳۵ ۱ گیگابایتی ، نوکیا لومیا ۶۳۶ ۱گیگابایتی ، نوکیا لومیا ۶۳۸ ۱ گیگابایتی ، نوکیا لومیا ۴۳۰ ، مایکروسافت لومیا ۴۳۵ و گجت هایی چون BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q, and the MCJ Madosma Q501 قادر خواهند بود تا به ویندوز ۱۰ به روز رسانی شوند ، نکته ی جالب این است که مدل های محبوبی از گجت های ویندوز فونی توسط ویندوز ۱۰ پشتیبانی نخواهند شد که نوکیا لومیا ۵۲۰ یکی از این دستگاه ها می باشد.

بر اساس آمارهای منتشر شده چیزی حدود ۵۰ درصد از گجت های ویندوز فونی ای که امروزه توسط کاربران این سیستم عامل استفاده می شوند توسط ویندوز ۱۰ پشتیبانی نشده اند،پیشتر شرکت مایکروسافت اعلام کرده بود که سعی می کند تا ویندوز ۱۰ از اکثر دستگاه های سری لومیا پشتیبانی نماید و گویا تا مقدار زیادی به وعده ی خود عمل نموده است ، این تصمیم مایکروسافت منطقی به نظر می رسد چون دستگاه های سری لومیا محبوب ترین گجت های ویندوز فونی حال حاضر هستند و با این رویکرد شرکت مایکروسافت خواهد توانست تا بخش عظیمی از کاربران خود را راضی نگه دارد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.