چهار اپلیکیشن جالب اندروید برای ارسال اسمس

0
چهار اپلیکیشن جالب اندروید
چهار اپلیکیشن جالب اندروید

شما در حال استفاده از سیستم ارسال اسمس در دستگاه های اندرویدی علاقه مندید از بیشترین بهره وری در این دستگاه های استفاده نمایید ، برای بهره وری این سیستم امروز چهار اپلیکیشن جالب رو برای ارسال اسمس برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد ، این اپلیکیشن های سعی کرده اند یک صفحه کلید بزرگ تر و کامل تر رو برای کاربرانش ایجاد کند ، این اپلیکیشن های برای ارسال اسمس و پیام در دستگاه های اندرویدی بسیار مناسب هستند. برای آشنایی با این دستگاه ها با ما باشید.

اپلیکیشن Pushbullet

چهار اپلیکیشن جالب اندروید

 

چهار اپلیکیشن جالب اندروید

این اپلیکیشن یکی از نرم افزار های ارسال اسمس و پیام می باشد ، این اپلیکیشن یکی از ابزار های مفید در دستگاه های اندرویدی است ، شما به کمک این اپلیکیشن می توانید پیام های متنی تان را در ایمیل ها ارسال نمایید. زمانی که به شما ایمیل و یا پیام می آید این اپلیکیشن با یک صدای هشدار شما را مطلع می نماید و شما می توانید با تنها یک کلیک بر روی صفحه نمایش لمسی دستگاهتان به پیام دریافتی پاسخ دهید. شما می توانید از لینک زیر در گوگل پلی این اپلیکیشن را دانلود نمایید.

Download of Google play

اپلیکیشن DeskSMS

DeskSMS

چهار اپلیکیشن جالب اندروید

 

چهار اپلیکیشن جالب اندروید

یکی دیگر از اپلیکیشن های اندرویدی برای ارسال پیام کوتاه است ، در این اپلیکیشن شما پس از نصب اولیه این اپلیکیشن می توانید این اپلیکیشن را به حساب جیمیلتان متصل نموده و پیام های صندوق پستی الکترونیکیتان را در دستگاه اندرویدی تان مشاهده نمایید. این اپلیکیشن یک ابزار مفید برای ارسال اسمس در تبلت ها است ، البته گفتنی است این اپلیکیشن متاسفانه رایگان نمی باشد ولی برای ۱۴ روز نخست شما می توانید این اپلیکیشن را بصورت رایگان استفاده نمایید ، پس از ۱۴ روز این اپلیکیشن برای ادامه استفاده برای هر سال ۵ دلار دریافت می نماید.

دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی

اپلیکیشن Google Voice

Google Voice

چهار اپلیکیشن جالب اندروید

 

چهار اپلیکیشن جالب اندروید

هم یک اپلیکیشن ارسال اسمس و پیام صوتی برای دستگاه های هوشمند اندرویدی است ، شما به کمک این اپلیکیشن قادر خواهید بود پیام های متنی و صوتی ارسال نمایید ، کمپانی گوگل این امکانات را برای دستگاه های اندرویدی فعال کرده است ، با نسخه پرو این اپلیکیشن هم شما قادر خواهید بود به مکالمه بین الملل ارزان هم دسترسی داشته باشید ، در حقیقت کمپانی گوگل برای ارائه خدمات مکالمه بین الملل ارزان این سیستم را در اختیار کاربران اندرویدی قرار داده است.

دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی

 اپلیکیشن AirDroid

چهار اپلیکیشن جالب اندروید

 

چهار اپلیکیشن جالب اندروید

اگر شما قادر به اتصال گوشی هوشمندتون به کامپیوتر توسط کابل نیستید! و می خواهید فایل های مدیاتون رو به کامپیوتر انتقال بدید یا اینکه پیام های متنی ارسال کنید ، دیگر نیاز به کابل نیست AirDroid این کار رو برای شما انجام خواهد داد.

شما بوسیله ایردروید حتی می تونید کامپیوترتون رو هم کنترل کنید ، می تونید دستگاهتون رو روشن و یا خاموش کنید ، می تونید فایل های صوتی و تصویریتون رو به دسکتاپ کامپیوترتون ارسال و یا دریافت کنید. یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار قفل گوشی شما هنگامی است که گم شده و یا دزدیده شده است ، این اپلیکیشن قابل اجرا در اندروید ۴٫۲٫۲ و نسخه های بالاتر است.می تونید این نرم افزار رو از لینک گوگل پلی که در زیر اومده دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی

منبع : greenbot.com

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.