بیش از ۳۰۰ میلیون نفر از گوگل کروم در گوشی خود استفاده می کنند

0

بیش از ۳۰۰ میلیون نفر از گوگل کروم در گوشی خود استفاده می کنند: در ماه ژانویه کنفرانس I/O گوگل ورژنی از گوگل کروم را معرفی کردند که بیش از ۳۰۰ نفر کاربر داشت، که این یکی از بزرگترین رشد آماری در گوگل به شمار می رود براساس آمارها نیز تا کنون بیش از ۴۰۰ میلیون نفر نیز از طریق گوشی هوشمند خود از کروم برای وبگردی استفاده میکنند.

در کنار طراحی بسیار زیبا و امکانات زیادی که گوگل بر روی گوگل کروم خود قرار داده است قطعا یکی از دلایلی که کاربران از این مرورگر استفاده میکنند نیز همین است. البته دلایلی دیگری وجود دارد از جمله آن که مرورگر پیش فرض در تمام گوشی های اندرویدی کروم می باشد و در تمام آنها نصب شده است که البته تعداد دستگاه های اندرویدی از سیستم عامل های دیگر نیز بیشتر است.

چه شما جزو استفاده کنندگان از کروم یا جزو ۱۰۰ میلیون نفر اندرویدی استفاده کننده از اپرا یا کاربر هر مرورگر دیگری نیز باشید، گوگل کروم در حال حاضر یکی از محبوب ترین مرورگرها در بین گوشی های هوشمند است.

منبع : bgr

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.