نسخه ساده ۲۰۸ برای فرانسه

1
نسخه ساده 208 برای فرانسه

کمپانی پژو از موفق ترین شرکت های خارجی در بازار ایران بشمار میرود . نمونه ی محصولات این شرکت محبوب فرانسوی سالهاست به ایران وارد میشود. هرچند تونع آنها به چند عدد بیشتز نمیرسد اما با این حال توانسته فروش بسیار خوبی را در ایران داشته باشد. این کمپانی دارای سری های ۲۰۶ و ۲۰۷ و همچنین ماشین اسپرت این شرکت با نام ۲۰۸ است که به تازگی نسخه ای جدید از ۲۰۸ در فرانسه معرفی شده.

نسخه ساده ۲۰۸ برای فرانسه

نسخه ساده 208 برای فرانسه

شرکت فرانسوی پژو یک سری از ماشین های خود را صرفا جهت عرضه در فرانسه معرفی میکند و از این قرار این محصول خارج از فرانسه عرضه نخواهد شد. این خودروی پژو از سری ۲۰۸ خود یک نسخه جدید عرضه میکند.

نسخه ساده 208 برای فرانسه

این خودرو که ساده شده ای از ۲۰۸ اصلی است۲۰۸ XY نام میگیرد و دارای طراحی بدنه ای به نسبت ساده تر از نسخه ی اصلی خودروی ۲۰۸ خواهد بود اما زبان طراحی ۲۰۸ را حفظ کرده تنها تغییراتی را متحمل شده که از حالت اسپورت بودن کمی دور شده است.در مقابل خودری اصلی از رینگ های بسیار بزرگی بهره ای میبرد.

نسخه ساده 208 برای فرانسه

برای این خودرو رینگ های۱۷ اینچی برگزیده شده است. اما مهم ترین و بحث برانگیز ترین قابلیتی که در این خودرو استفاده شده ، یک آمپلی فایر قدرتمند که با تعداد هشت بلندگوی با کیفیت در سراسر این خودروی پژو تجهیز شده است .در قسمت موتور هم این خودرو دست و پا بسته نبوده . به طوری که این ۲۰۸ کوچک ، با دو نوع  موتور بنزینی و موتور دیزلی ساخته خواهد شد و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. هردوی این موتور ها با حجم ۱۶۰۰ سی سی تولید خواهند شد. با این اوصاف قدرتی که موتور بنزینی این خودرو تولید خواهد کرد برابر با ۱۱۵ اسب بخار خواهد بود.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تازه های خودرو

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.