عضویت در کانال تلگرام زوم تک

هیوندای توسان ۲۰۱۶

۰

 از هیوندای توسان ۲۰۱۶ انتظار میرود که آمار دقیق آن تا حدود چند هفته ی دیگر از نمایندگی های مرتبط با آن منتشر شود. اما ما اکنون میدانیم که این SUV قرار است برای مدل سال ۲۰۱۶ هم با همان نام تجاری اصلی عرضه شود. هیوندای اعلام کرده که قاعده این خودرو به شکلی است که چرخ های جلو متحرک میباشند. قیمت این خودرو نیز از ۲۹.۵۹۵ دلار همین قیمت به تومان حدودا ۸۷ میلیون تخمین زده میشود.البته قیمت خام این دستگاه.

هیوندای توسان ۲۰۱۶

هیوندای توسان 2016

توسان قدم به قدم سازگار تر با محیط زیست میشوند. قوی تر و بهره وری سوخت آن  1.6 لیتر میباشد. یکی دیگر از مدل های این دستگاه ۱.۴۵۰ دلار ارزان تر از نسخه اصلی خواهد بود نسبت به توسان اصلی ارزان تر قیمت گذاری شده است. بعد از آن یک نسخه ی اسپورت برای این خودرو در نظر گرفته شده که ۲۷.۰۴۵ قیمت دارد. اما این هزینه میتواند با اضافه شدن روکش های چرم تا حدود ۳۰.۷۹۵ دلار هم افزایش پیدا کند. لازم به ذکر است که برای همه ی مدل ها نسخه ی چهار چرخ متحرک هم وجود دارد که نسبت به مدل های معمولی ۱.۴۰۰ دلار قیمتش بالاتر خواهد بود.

ویدئویی از توسان ۲۰۱۶

مدل ۲۰۱۶ توسان به خوبی مصرف سوخت کم را آموخته است. در مدلی که دو چرخ جلو فعال هستند در شهرستان و بزرگراه ها امتیاز ۲۳.۳۱ MPG را ثبت کرده و با نسخه ی چهار چرخ فعال این آمار به ۲۱.۲۶ MPG هم میرسد. در توسان اسپورت هم ۲۵.۳۰ ثبت شده اما در نسخه ی چهار چرخ متحرک آن به ۲۴.۲۸ MPG هم کاهش میابد.

هیوندای توسان 2016

با اعداد و ارقامی که وجود دارد به طور کلی میتوان گفت توسان بزرگتر و بهتر شده و به دنبال راه های جدید برای حفظ محیط زیست میباشد و به تکنولوژی های جدید هم مجهز است. هنوز اطلاعات بیشتری راجب این SUV موجود نمیباشد.

منبع : blog.caranddriver

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.