عضویت در کانال تلگرام زوم تک

۲۰۱۵ BMW سری ۳ یک جراحی صورت را تجربه کرده است

۰

شرکت نام آشنای BMW چند عکس جدید از خودروی BMW 2015 سری ۳ خود منتشر کرده است. که ظاهرا  توسط یک جراحی کلی صورت، این ماشین کشیده تر از نسل ۲۰۱۴ خود شده است.تغییرات این نسل را میتوان تنها در بخش ظاهری دانست و تنها برخی تفاوت های در بخش موتوری و فنی این خودور ایجاد شده که نسبت به یک ماشین اقتصادی خوب عمل میکند.

۲۰۱۵ BMW سری ۳ یک جراحی صورت را تجربه کرده است

2015 BMW سری 3 یک جراحی صورت را تجربه کرده است

تغییرات ظاهری به همین جا ختم نشد و این خودرو با کمی تغییرات ظاهری ظریفی هم همراه است است. با این بروزرسانی ها در مدل۲۰۱۵ سپر های جلو و عقب تغییراتی را داشته اند و از لحاظ ارتفاع خودرو هم کمی سطحش نسبت به زمین کاهش یافته و ماشین دارای ارتفاع کمتری میباشد.

همچنین BMW نیز از طیف وسیعی از موتور های جدید در BMW سری ۳ استفاده کرده است . در این خودرو موتوری که موجود است از موتور های بنزینی به شمار میرود و همچنین یک موتور توربو شارژ میباشد. حجم موتوری آن هم ۱.۵ لیتری میباشد و ۱۳۴ اسب بخار نیز قدرت دارد.

در خودرو های BMW همچنین سری های بالاتری مثل BMW 340i وجود دارند که از ویژگی های موتوری آن ۳ لیتری شش سیلندر میباشد که قدرت ۳۲۲ را داراست به لطف این حجم موتور و وزنش ، صفر تا صد تنها ۵.۱ ثانیه را ثبت کرده است.

قیمت برای این خودروی سری ۳ BMW وجود دارد. که این خودرو سری جدید از ۲۴.۹۷۵ دلار آغاز میشود. برای خودروی ۳۱۸I SE هم این قیمت به حدود ۳۸.۱۲۵ دلار افزایش میابد. قیمت ها برای خودرو هایی نظیر ۳۴۰i هم گران تر از این ارقام خواهند بود.

نظر شما راجب این مدل چیست؟ ما با در ارتباط باشید.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...