طراحی سایت اینتن

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید !

0
۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید !
به این پست امتیاز دهید

20 ترفند جالب : زندگی امروزه که با کلی سختی و مشکلات همراه است دیگر جایی برای فکر کردن به ترفندها برای ساده کردن کارها برای ما نگذاشته است. در ادامه این پست قصد داریم ترفندهای را برای شما بنویسیم که به کمک آنها می توانید بسیاری از کارهایتان را ساده تر از همیشه انجام بدهید.

معرفی ترفندها

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 1

1)باز کردن راه آب : یکی از ساده ترین راهکارهای که شما می توانید به وسیله آن راه آب منزلتان را باز کنید استفاده از آب گرم است. برای یک دقیقه باید آب گرم را درون راه آب بریزید و بعد یک پیمانه جوش شیرین درون آن بریزید و پس از جوش شیرین باید یک پیمان سرکه بریزید.بعد دوباره آب گرم درون راه آب بریزید.به همین سادگی

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 2

2)تمیز کردن سردوش : یک کیسه را پر از سرکه سفید کنید و بر روی سردوش با طناب یا کش محکم ببندید و اجازه دهید برای یک شب در چنین حالتی باقی بماند و سپس کیسه را بردارید.مشاهده خواهید کرد که سردوش کاملا تمیز شده است.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 3

3)جلوگیری از افتادن دکمه : ساده ترین راهکار این است که روی الیاف ها مقداری لاک ناخن بریزید.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 4

4) از بین بردن بوی بد در بدن : اگر روزی عطر در دسترس نداشتید کافی است نارنگی یا پرتقال را نصف کنید و سپس روی پوست خود بمالید تا بوی بد بدن شما کاملا از بین برود.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 5

5)راهکار تقویت بلندگو تلفن : برای اینکه بلندگو تلفن هوشمند تان را تقویت کنید می توانید آن را درون یک لیوان بگذارید تا صدای آن را تقویت نمایید.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 6

6)بالا بردن عمر یخ ها در یخدان ها : اگر می خواهید یخ های شما زودتر از همیشه در یخدان ها آب نشود می توانید کمی نمک را بر روی یخ ها بپاشید.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 16

7)نفسی تازه و خنک : خیلی از افراد همیشه برای داشتن دندان های تمیزتر مصرف سیب را توصیه می کنند. اگر شما هم مسواک تان را فراموش کرده اید و یا خمیر دندان ندارید کافی است یک سیب میل نمایید تا نفس شما هم خنک و تازه شود.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 17

8)ساخت شمع با مرکبات: اگر می خواهید منزلتان را خوش بو کنید کافی است که با پوست لیمو یا پرتقال ، شمع درست کنید تا منزل برای چند ساعت کاملا خوشبو شود.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 18

9)روشی برای باز کردن درب های سفت و محکم: اگر می خواهید به سادگی درب های محکم و سفت را باز کنید می توانید از چسب لوله یا همان چسب داکت استفاده نمایید البته روش ها زیاد می باشد .اگر چسب ندارید می توانید برای چند دقیقه شیشه را زیر آب گرم بریزید و سپس درب را به راحتی بگیرید البته می توانید ظرفتان را برای چند دقیقه در آب گرم نیز بگذارید.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 19

10)قاشق چوبی : اگر می خواهید قابلمه شما سرازیر نشود می توانید یک قاشق چوبی روی آن بگذارید که این روش را از گذشته بسیار مورد استفاده قرار میدادند.در صورتی که قابلمه شما بخواهد سرازیر شود این قاشق موجب خواهد شد که حباب ها از بین بروند و سریعا جلوی این اتفاق گرفته خواهد شد.

باز کردن جای سیم کارت

11)باز کردن سیم کارت بدون استفاده از وسیله مخصوص : اگر وسیله مخصوص باز کردن سیم کارت گوشیتان را ندارید می توانید از یک گیره کاغذ برای اینکار استفاده کنید.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید !

12)رشد دادن گل رز از قلمه : قبل از آنکه ، آن را بکارید می توانید انتهای قلمه را درون یک سیب زمینی بگذارید و با اینکار سبب شوید که رطوبت سیب زمینی ریشه های ناشی را قلم را سالم و محکم بمانند.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 121

13)کفش ضد آب : اگر می خواهید کفش های شما در برابر آب مقاومت خوبی داشته باشید می توانید موم عسل را روی کفش هایتان بمالید و سپس سشوار را روی آن بگیرید تا زمانی که مو بر روی آن ذوب گردد و هیچ اثری از آن باقی نماند.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید !32

14)سریع خشک شدن لباس هایتان : برای اینکه لباستان سریعا خشک شود می توانید آن را روی حوله خشکی بگذارید و سپس حوله و لباس را مثل حالت رولی بپیچانید تا جای حوله را فشار دهید که آب لباس های شما خارج گردد و لباس را آویز کنید تا به صورت کامل خشک گردد.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 65

15)حذف بوی بدن کفش: اگر چای کیسه را درون کفش هایتان بگذارید بوی بد آن از بین خواهد رفت.البته برای از بین بردن رطوبت کفش نیز می توانید برنج و جوش شیرین را ترکیب کنید و اجازه دهید این مخلوط برای چند روزی در کفش شما بماند.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید !43

16)گشاد کردن کفش : اگر کفشی را نو خریده اید و برای شما تنگ است می توانید روزنامه های مرطوبی را درون آن بگذارید و اجازه دهید تا کفش خشک گردد و سپس روزنامه ها را در بیاورید.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 24

17) روشی برای روشن کردن آتش : شاید برای شما بسیار جالب باشد که چیپس فقط یک خوردنی خوشمزه نیست بلکه شما می توانید با آن آتش خود را روشن کنید. چیپس ها به دلیل دارا بودن چربی ، مواد شیمیایی و روغن بسیار موثر می باشند.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 232

18)ترفندی برای پیدا کردن اشیاء ریز: اگر شی ریزی از شما گم شده قطعا اگر چشم شما ضعیف است پیدا کردن آن برایتان بسیار دشوار خواهد بود. پس در چنین شرایطی می توانید یک پارچه را دور لوله ورودی جاروبرقی تان بگذارید و جارو کنید تا به راحتی اشیاءتان را پیدا کنید البته جوراب نیز برای اینکار مفید است.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 1213

19)تمیز کردن سنگ توالت : بهترین ماده ی برای تمیز کردن و براق کردن استفاده از نوشابه است. درون کاسه توالت نوشابه بریزید و اجازه دهید یک شب بماند و سپس با آب و صابون بشوید.

۲۰ ترفند جالب و خلاقانه برای زندگی روزمره حتما بخوانید ! 421

20) بطری آب دارای زمان : می توانید به وسیله این روش میزان آب مورد نیازتان را اندازه گیری نمایید.به وسیله مارکر روی بطری خط های را ترسیم نمایید و زمان راکنار خط ها بنوسید . این روش مثل یک دستگاه یادآوری بصری برای شما خواهد بود.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.