۲۰ گیگابایت فضای sky drive برای استفاده کنندگان از ویندوز فون

2

در جامعه امروزی با پیشرفت تکنولوژی و تلفن های هوشمند نیاز به فضای زیاد اطلاعات بیشتر احساس می شود. برای گوشی های اندرویدی برنامه دراپ باکس بیشتر استفاده می شود و برای گوشی هایی که با ویندوز فون کار می کنند مانند بیشتر تلفن های سری لومیا نوکیا و بعضی گوشی های HTC بصورت اختصاری اسکای درایو مایکروسافت بیشتر استفاده می شود.

SkyDrive

مایکروسافت قبلا به کاربران اسکای درایو اجازه می داد تا از فضای ابری ۷ گیگابایتی استفاده کنند که این خود فضای زیادی را شامل میشد اما هم اکنون در زمان تعطیلات کریسمس ۲۰۱۴ مایکروسافت به کاربران خودش اجازه داد تا از فضای بیش از دو برابری اسکای درایو استفاده کنند و از هفته ی آینده کاربران اسکای درایو می توانید بیشتر از قبل تصاویر و ویدئوهای خود را در این فضای ابری ذخیره سازی کنند. که این مقدار فضای ۲۰ گیگابایتی اسکای درایو بیشتر از فضایی است که گوگل درایو در اختیار کاربرانش گذاشته است.

آیا از کمبود فضا در گوشی خودتان خسته شده اید ؟ یا دوست دارید که تصاویر و ویدئوهای بیشتری را به همراه داشته باشید ؟ اسکای درایو این کار را برای کاربران خودش انجام داده است و در اصل این هدیه ی کریسمسی مایکروسافت به استفاده کنندگان از برنامه اش می باشد که کاربران خودش را به تشویق به استفاده از این برنامه می کند.

کاربرانی که می خواهند از این هدیه کریسمسی مایکروسافت استفاده کنند تا آخر ماه ژانویه وقت دارند که از این هدیه استفاده کنند. البته قبل از استفاده باید در سایت اسکای درایو ثبت نام کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.