فایل GIF خنده دار دو شیرجه زن برنده مدال طلای چینی ۹ میلیون بازدید خورد!

0

مسابقات المپیک به عنوان بزرگترین حادثه ورزشی کل دنیا که هر ۴ سال یک بار برگزار می شوند، به لطف وجود برترین های هر رشته در رقابت ها، مملو از صحنه های جذاب و دیدنی ورزشی هستند.
البته، برخی از این موارد از لغت جذاب و هیجان انگیز پای خود را فراتر گذاشته و تبدیل به یک شاهکار حرفه ای می شوند، درست همان چیزی که دو شیرجه زدن آزاد حرفه ای چینی هنگام اجرای هماهنگ به ارمغان آوردند تا در کنار بردن مدال طلای این بخش، به یک شاه در GIF ها نیز تبدیل شوند!

این دو شیرجه زن در یک فایل GIF ظاهر شده اند که حتی از اجرای واقعی آن ها نیز اعجاب آورتر است، اجرایی که به گرفتن مدال طلای المپیک بدون قید و شرط انجامید.در واقع آن ها از تخته ای به ارتفاع ۱۰ متر شیرجه زده و بعد از داشتن حرکات کاملا هماهنگ، از لحظه کنده شدن از تخته تا لحظه به لحظه چرخششان، به درون دو فنچان چای کوچک فرود آمدند!
مریبان سرمست و بسیار شاد به تشویق آن ها پرداخته و تماشاچیان به وجد آمدند.

این کلیپ خنده دار ۸ ثانیه ای که یک نمایه خنده دار از این اجرای فوق العاده بوده است تا دقت در فرود آن ها را به نمایش بگذارد، در حدود ۹ میلیون بازدید از روز دوشنبه تاکنون داشته است.همانطور که در ابتدا بدان اشاره کردیم، شاید دلیل اصلی جذابیت مسابقات المپیک تنها همین مورد باشد، بدین معنی که بخاطر وجود برترین های جهان در هر رشته که در زمینه خود کارکشته بوده و کل زندگی خود را صرف آن کرده اند، صحنه های فوق العاده و گهگاه عضم نشدنی توسط ذهن مشاهده شود!

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.