۲ صحنه بسیار دلخراش شکستگی استخوان ورزشکاران در المپیک ۲۰۱۶ + ویدئو

0
rio 2016 olympic logo

رقابت سنگین برای کسب ارزشمندترین مدال طلای ممکن برای ورزشکاران در کل دوره حرفه ای ورزششان، گهگاه حوادث دلخراشی را برای ورزشکاران رقم می زند.
بهترین های جهان در هر زمینه ورزشی هر ۴ سال یکبار دور یکدیگر گرد آمده و کل تجربه ورزشی که از کودکی تاکنون کسب کرده اند را بسته به نوع ورزشی که دارند، از چند ثانیه کوتاه گرفته (شیرجه آزاد) تا چند دقیقه و ساعت (والیبال) به معرض نمایش می گذارند.

در برخی ورزش ها نظیر ژیمناستیک و وزنه برداری آسیب دیدگی بسیار محتمل بوده و بخاطر فشار وارد آمدن به پا (ژیمناستیک) در اثر فرود از ارتفاع بعد از چرخش های زیاد و همچنین فشار آمدن به دست (وزنه برداری) بعد از بلند کردن وزنه ای شاید بالای ۲۰۰ کیلوگرم، ورزشکاران در خطر شکستگی های اساسی استخوان قرار دارند.این احتمال در المپیک که ورزشکاران تمامی نیروی خود را برای کسب ارزمندترین مدال ممکن جزم کرده اند بیشتر می شود.

تاکنون شاهد دو صحنه دلخراش در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ بوده ایم که از بین آسیب دیدگی های پیش آمده برای ورزشکاران، از همه دلخراش تر بوده اند، یکی صحنه شکستگی پای ورزشکار فرانسوی هنگام اجرای حرکت خود و دیگری شکستگی دست وزنه برداری ارمنستانی هنگام بلند کردن وزنه.
در ادامه دو ویدئو کوتاه یاد شده را مشاهده خواهید نمود.

ویدئو اول

ویدئو دوم

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.