عضویت در کانال تلگرام زوم تک

اپل در هفته ی اول ۱۳ میلیون آیفون به فروش میرساند

۰

اپل چند روز پیش آیفون های جدید خود را عرضه نمود و همانند سابق ، طرفداران یا بهتر بگوییم عاشقان آیفون به سمت ان شتافتند. با عرضه شدن دو آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس ، مشخص شد که اپل میتواند در هر شرایطی فروش خارق العاده ای داشته باشد و نشان داد که بی دلیل ارزشمند ترین کمپانی نیست. اما در حال حاضر ، تعداد رسمی آمار فروش آیفون های جدید مشخص شده و اپل با کمال افتخار این آمار را به رخ دیگر کمپانی های میکشد.

این کمپانی ، در هفته ی نخست آغاز عرضه آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس اعلام کرده که در مجموع ۱۳ میلیون واحد از این دستگاه ها به فروش میرساند و البته این رقم شامل پیش خرید های آن نیز میشود.

آمار فروش آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس فوق العاده بود است. تیم کوک مدیر عامل این شرکت در اینباره گفت :« بازخورد مشتریان باورنکردنی است و آنها دو قابلیت لمس ۳D و لایوفوتو را دوست داشته اند. ما نمیتوانیم برای عرضه ی آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس در باقی کشور ها تا ۹ اکتبر صبر کنیم ! »

اپل در سری قبلی و در فروش آیفون ۶ و ۶ پلاس آمار ۱۰ میلیونی را ثبت کردند و اما اینبار و در ثبت رکورد جدیدشان توانستند ۳ میلیون بر آن بیافزایند و آن را ۱۳ میلیون برسانند.

اپل همچنین اعلام کرد که دو آیفون جدید را در ۴۰ درصد کشور های باقی ماند از ۹ اکتبر عرضه خواهد کرد. همچنین لیستی از کشور های مقصد اعلام نمود و حتی در آن ها نام کشور هایی مثل بحرین ، اردن ، کویت، عربستان سعودی و امارات متحده عربی وجود داشت اما متاسفانه ایران در این لیست جای ندارد. از سوی اپل گفته شد که از ۱۶ اکتبر به بعد این گوشی در ۱۳۰ کشور عرضه خواهد شد.

به نظر میرسد که اپل مسیر پرفروش ترین کمپانی گوشی هوشمند را برای خودش هموارتر ساخته و با آماری که با تازگی ثبت کرد ، بعید نیست که تا پایان سال پرفروش ترین گوشی برای شرکت اپل باشد.

منبع : geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.