کنار گذاشتن نوکیا ۹ با حافظه رم ۴ گیگ

0

کنار گذاشتن نوکیا ۹ با حافظه رم ۴ گیگ : مدتی پیش دستگاه نوکیا با شماره TA-1004 موفق به دریافت گواهینامه FCC شد، این اسناد نشان می دهند که نوکیا۹ با شماره مدل TA-1004 گذشته تایید شده بود اما در حال حاضر با نام TA-1012 شناخته شده است. در  نامه ی به این سازمان تولید کننده HMD تغییری را درخواست نموده که نتایج قبلی FCC برای TA-1004 نماینده از TA-1012  خواهد بود .

تاکنون بنچمارک های زیادی از نوکیا۹ با حافظه های رم ۴ و ۶ و۸ گیگابایتی در آزمون Geekbench  مشاهده شده است که در همه ی اینها نسخه از پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ استفاده شده است . اما به نظر می رسد این شرکت مدل TA-1004 را کنار گذاشته است . این مسئله بیانگر این است که HMD قصد داشته برای به هدف رسیدن بهتر نسخه نوکیا ۹ را که ۴گیگابایت حافظه دارد به صورت کلی کنار بگذارد . این موضوع در بنچمارک جدیدی که منتشر شده ، تایید می شود.

علاوه بر آنچه از اطلاعات بدست آمده ، نوکیا۹ صفحه نمایشی دارد که ۵ونیم اینچ است و همچنین وضوح آن ۱۴۴۰ x 2560 می باشد.در پشت دستگاه شاهده یک دوربین دوگانه با یک جفت سنسور ۱۳ مگاپیکسلی هستیم تا بتوانیم عکس های بهتری بگیریم .

نوکیابرای بدست آوردن اطلاعات دقیق تر از نوکیا۹ باید همچنان منتظر باشیم.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.