کنار گذاشتن نوکیا ۹ با حافظه رم ۴ گیگ

۰

کنار گذاشتن نوکیا ۹ با حافظه رم ۴ گیگ : مدتی پیش دستگاه نوکیا با شماره TA-1004 موفق به دریافت گواهینامه FCC شد، این اسناد نشان می دهند که نوکیا۹ با شماره مدل TA-1004 گذشته تایید شده بود اما در حال حاضر با نام TA-1012 شناخته شده است. در  نامه ی به این سازمان تولید کننده HMD تغییری را درخواست نموده که نتایج قبلی FCC برای TA-1004 نماینده از TA-1012  خواهد بود .

تاکنون بنچمارک های زیادی از نوکیا۹ با حافظه های رم ۴ و ۶ و۸ گیگابایتی در آزمون Geekbench  مشاهده شده است که در همه ی اینها نسخه از پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ استفاده شده است . اما به نظر می رسد این شرکت مدل TA-1004 را کنار گذاشته است . این مسئله بیانگر این است که HMD قصد داشته برای به هدف رسیدن بهتر نسخه نوکیا ۹ را که ۴گیگابایت حافظه دارد به صورت کلی کنار بگذارد . این موضوع در بنچمارک جدیدی که منتشر شده ، تایید می شود.

علاوه بر آنچه از اطلاعات بدست آمده ، نوکیا۹ صفحه نمایشی دارد که ۵ونیم اینچ است و همچنین وضوح آن ۱۴۴۰ x 2560 می باشد.در پشت دستگاه شاهده یک دوربین دوگانه با یک جفت سنسور ۱۳ مگاپیکسلی هستیم تا بتوانیم عکس های بهتری بگیریم .

نوکیابرای بدست آوردن اطلاعات دقیق تر از نوکیا۹ باید همچنان منتظر باشیم.


حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  
تاپ ترین ها حتما ببینید!