عضویت در کانال تلگرام زوم تک

کاهش قیمت کنسول سونی PS4

۰

کاهش قیمت کنسول سونی PS4 : مطمئنا همگی ما با کنسول های شرکت سونی آشنایی داریم. کنسول هایی که تمامی آنها در زمان خودشان قوی ترین در بازار بودند و نقش بسیار مهمی در صنعت بازی داشته اند . آخرین کنسول معرفی شده توسط سونی PS4 است که همان لذت همیشگی کنسول ها را القا میکنند اما دریافت این لذت بی شک بهایی دارد. به تازگی اعلام شده است که سونی قیمت PS4 را کاهش داده است.

قیمت کنسول های PS4

نام محصول قیمت PS4  به تومان
Sony Playstation 4 Region

۳ CUH-1206A 500GB

۱,۴۲۹,۰۰۰
Sony Playstation 4 Region

۲ CUH-1216A 500GB

۱,۵۵۹,۰۰۰
Sony Playstation 4 Region

۲ CUH-1216B 1TB

۲,۰۴۹,۰۰۰
Sony Playstation 4 Region

۳ CUH-1206B 1TB

۱,۴۹۹,۰۰۰
Sony PlayStation 4 Region

۱ CUH-1215A 500GB

۱,۶۰۹,۰۰۰

 

قیمت کنسول سونی PS4 شکست

اگر تا کنون تصمیم داشتید که PS4 بخرید اما بودجهتان به اندازه ی کافی نبود سونی برایتان خبری خوبی دارد. دیروز در کنفرانس سونی این کمپانی اعلام کرد که قصد دارد قیمت کنسول خود را کاهش دهد و این کاهش قیمت از ژاپن آغاز خواهد شد.

محبوبیت کنسول ها در دهه ی اخیر پستی و بلندی هایی را تجربه کرده اند اما در حال حاضر و با رشد روز افزون گوشی های هوشمند کمی از محبوبیت کنسول ها کاهش یافته است. گوشی هایی هوشمندی که با صفحه نمایش بزرگشان و قدرتی هماننند کنسول ها عرصه را برای تبلت ها و کنسول ها بسیار تنگ کرده اند. اما سونی راهکاری را پیش گرفته تا بتواند فروش کنسول هایش را بیشتر کند و در مقایسه با ایک باکس وان بتواند آمار بهتری را ثبت کند. به این ترتیب قیمت PS4 به ۳۴.۹۸۰ ین ، حدودا ۲۹۲ دلار کاهش یافت تا با قیمتی رقابتی فروش بیشتری را تجربه کند.

همانطور که گفتیم این اتفاق فعلا در ژاپن افتاده و ادامه دار بودن این کاهش قیمت در سایر کشور ها هنوز مشخص نیست. شما هم از طرفداران کنسول های بازی شرکت سونی هستید ؟ بهترین کنسول بازی سونی کدام است ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...