طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

کاهش قیمت پراید به زیر ۳۰ میلیون تومان

۰

کاهش قیمت پراید | اخیرا قیمت خودروهای داخلی در بازار خودروهای ایران بسیار افزایش یافته بود و تاکنون اشخاص چنین افزایش قیمتی را تجربه نکرده بودند. در این میان قیمت کارخانه ی خودروهای داخلی نظیر پراید تقریبا نصف قیمت بازار بود ولی مسئله ای که وجود داشت این بود که کارخانه های تولیدکننده این خودرو را به صورت فوری تحویل نمی دادند و بسیاری از افراد مجبور به خرید خودرو از بازار آزاد بودند. در این میان گروه خودروسازی سایپا تاکنون دو سری پیش فروش اینترنتی برگزار نمود و توانست بسیاری از افراد را صاحب خودرو نماید.

کاهش قیمت پراید

سعید موتمنی، رییس اتحادیه اصناف نمایشگاه‌ داران و فروشندگان خودروهای تهران بزرگ در این خصوص گفت:

در ادامه روند هفته ی قبلی، قیمت‌ ها در بازار خودرو امروز هم با کاهش روبرو بود؛ به‌ صورتی که بعد از گذشت چندین ماه‌ قیمت خودرو پراید ۱۳۱ به زیر ۳۰ میلیون تومان در بازار آزاد رسید. در حال حاضر قیمت خودروهای داخلی بین ۲ الی ۴ میلیون تومان کاهش کاهش را تجربه داشته است.

کاهش قیمت پراید

ایشان در این خصوص خاطر نشان کردند:

قیمت خودرو پراید ۱۳۱ از حدود ۳۱ میلیون تومان در طول روز قبل به ۲۹ میلیون تومان رسید. قیمت ۱۱۱ نیز از حدود ۳۵ میلیون تومان به ۳۴ میلیون تومان و قیمت پژو ۴۰۵ هم از حدود ۵۱ میلیون تومان در روز قبل به ۴۹ میلیون تومان کاهش قیمت داشت.

ایشان در ادامه ی صحبت های خود اعلام نمودند:

در طول هفته ی گذشته، قیمت خودروهای مونتاژ شده ی تولید داخل مانند پژو ۲۰۰۸ هم به صورت میانگین بین ۱۰ الی ۳۰ میلیون تومان کاهش داشته است. علت این کاهش قیمت خودرو در روز قبل، افزایش میزان عرضه از طرف فروشندگان بوده است. پیش از این بعضی افراد خودروها را خریداری نموده و انبار کرده بودند تا با قیمت بیشتری به فروش برسانند ولی با کاهش قیمت اخیر نرخ ارز از کاهش بیشتر قیمت‌ ها ترسیدند و همگی فروشنده شدند.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران