طراحی سایت اینتن

کاربران اینستاگرام می توانند ویدئوهای IGTV را در استوری به اشتراک بگذارند

0 بهنام خدابخشی
کاربران اینستاگرام می توانند ویدئوهای IGTV را در استوری به اشتراک بگذارند
به این پست امتیاز دهید

همانطور که می دانید، اینستاگرام مدتی قبل از یک قابلیت جدید به نام IGTV رونمایی به عمل آورد که کاربران می توانند ویدئوهایی با حجم بالا را در پیج خود، در قسمت IGTV آپلود نمایند و به نوعی اینستاگرام با معرفی این قابلیت محدودیت های خود را در مورد نمایش ویدئوها برداشت و قصد دارد تا با سایر پلتفرم های ویدئویی نظیر یوتیوب رقابت داشته باشد.

قابلیت جدید اینستاگرام

اخیرا اینستاگرام از ویژگی جدیدی رونمایی به عمل آورده است که کاربران می‌ توانند با استفاده از آن ویدیو‌های پلتفرم IGTV پروفایل خود را در بخش استوری اشتراک گذاری کنند. در حال حاضر با انتخاب آیکون موشک کاغذی، گزینه‌ ی جدیدی با نام افزودن ویدیو به استوری (Add video to your story) مشاهده خواهید کرد که چنین قابلیتی را در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از این روش تمامی دوستان و فالوئرهای شما می‌ توانند پیش نمایشی از ویدیو‌ی IGTV حساب کاربریتان مشاهده نمایند. به علاوه آن ها این توانایی را دارند تا بلافاصله از استوری پیش نمایش شده به ویدیوی شما در IGTV انتقال پیدا کند و آن را به طور کامل تماشا کنند.

قابلیت جدید اینستاگرام

تا به امروز کاربران پروفایل‌های تجاری فقط می‌ توانستند که لینک ویدیو‌های پلتفرم IGTV خود را در بخش استوری به اشتراک بگذارند تا اینکه فالوئرهای آن ها با سوایپ نمودن استوری به بررسی کامل این ویدیو‌ها بپردازند. این ویژگی جدید سبب می گردد که علاوه بر لینک اشتراک گذاری شده، بخشی از ویدیو نیز در استوری شما به نمایش گذاشته شده تا شاید کاربران بیشتری را بتوانید به این بخش جلب نمایید. اینستاگرام با ارائه ی این پلتفرم به کاربران خود اعلام داشت که می توانند تا سقف یک ساعت ویدئو آپلود نمایند.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: Twitter

تگ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.