طراحی سایت اینتن

چشم هوشمند گوشی

۰

میخوای از دنیای اندروید لذت ببری؟ یا لذت هوشمندی تلفن خودتو چندیدن برابر کنی؟  و یک بار برای همیشه از لمس مداوم صفحه هنگام  مطالعه پیام ها و خواندن متن و دیدن فیلم جهت خاموش نشدن صفحه خلاص شوید.ku-xlarge

همیشه یکی از مشکلات ما بوده که وقتی استفاده بیشتری از گوشیمون داریم تند تند ، صفحه نمایش گوشی خاموش میشه برای روشن کردنش اگه لوکش کردین هرسری باید آن لوکش کنید یا مرتب صفحه نمایش را لمس کنید تا خاموش نشه . افرادی برای فرار ازین دردسر میرن میرن سراغ display screen timeout که اینم مشکلاتی داره و ممکنه فراموش کنی به حالت قبلی برش گردونی و گوشیت راحتتر در دسرس افراد قرار میگیره و راحت میتونن اطلاعاتت رو سرقت کنن .

اما اندروید برای این مشکل راه چاره ای اندیشیده که شما بدون موارد ذکور دربالا به راحتی بتونید با خاموش نشدن گوشی خودتون کنار بیایید برای این منظور اپلیکشن چشم هوشمند طراحی کرده در زیر به این مطلب میپردازیم:

 روشن نگه دارنده صفحه نمایش تا زمانی که به صفحه نگاه میکنید بدون نیاز به لمس کردن مداوم ، از طریق پردازش تصویر صورت شما.

چشم هوشمند

چشم هوشمند

این اپلیکیشن  دستگاه قادر خواهد بود که صورت شما هنگام نگاه کردن به صفخه نمایش تشخیص دهد و مانع خاموش شدن آن شود و به محض عدم توجه به دستگاهتان  صفحه نمایش خاموش میشود.

در این اپلیکیشن سعی شده اکثر تنظیمات مربوطه بصورت هوش مصنوعی نرم افزار، انجام پذیرد و بهتربن حالت را برای دستگاه شما به دست آورد. همچنین پردازش تصویر با استفاده از جدیدترین  متدها و ترفندها ی روز انجام میپذیرد تا کمترین میزان استفاده ازسخت افزار را داشته باشد.

نکته مهم اینه که: این نرم افزار برای ۵۰بار استفاده رایگان میباشد و شما می توانید از طریق خود نرم افزار بدون دانلود فایل اضافی نرم افزار را برای همیشه فعال کنید.

 امیدوارم لذت ببرید. ممکنه در برخی گوشی ها کار نکنه.

منبع:بازار اندرویدمارکت

 

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.