طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

پلتفرم توییچ فیلتر شد | امروز رفع فیلتر شد

0

پلتفرم توییچ | این روزها در فضای اینترنت بسیاری از شبکه های اجتماعی و پلتفرم ها در حال بسته شدن هستند ولی دلیل این امر ممکن است مسائل سیاسی در جهان باشد. به هرحال تا به امروز شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بسیاری از جمله تلگرام برای کاربران ایرانی فیلتر شده است. اکنون تنها شبکه ی اجتماعی اینستاگرام برای کاربران فعال می باشد و بدون فیلترشکن به آن دسترسی دارند که مدتی پیش شایعاتی مبنی بر فیلتر شدن اینستاگرام نیز مطرح شده بود که بر اساس گفته های وزیر ارتباطات تکذیب شد.

بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی کاربران این پلتفرم از روز گذشته، دسترسی به پلتفرم توییچ از داخل ایران و برای کاربران ایرانی دیگر میسر نمی باشد و گویا این پلتفرم نیز به جمع سرویس‌ های فیلتر شده در ایران پیوسته است. هم اکنون مسئولان کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه یا بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ ای در کشور، در مورد فیلتر شدن این پلتفرم اظهار نظری نداشته اند.

هم اکنون پلتفرم توییچ برای کاربران ایرانی نیز در دسترس قرار گرفته است ولی دیروز اگر به وب سایت این پلتفرم با آی پی ایرانی مراجعه می کردید با صفحه ی زیر مواجه می شدید، در حالی که با آی پی های خارجی دسترسی به این پلتفرم امکان پذیر نبود.

پلتفرم توییچ

البته اکنون که این مسئله برطرف شده است هنور معلوم نیست چرا روز گذشته این مسئله پیش آمده بود و دلیل آن چه بوده؟! باید منتظر اظهارات افراد مختلف در این زمینه باشیم.

 

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران