پخش زنده نمایشگاه CES 2014 : مادر دیجیتالی ، جایگزین نظرات والدین

0

تاکنون محصولات بسیار جالبی در نمایشگاه CES 2014 معرفی شده اند و این نمایشگاه ، از لحاظ خلاقیت و جذابیت در چند ساله ی اخیر بی سابقه بوده است . امروز نیز شرکت Sen.se یکی از جدیدترین محصولات خود را معرفی کرده است و نام آنرا مادر دیجیتالی گذاشته است ! اما دلیل این نامگذاری این است که این وسیله شامل یک پایگاه مرکزی به نام مادر میباشد که تصویر آنرا در زیر مشاهده میکنید :

Digital Mother

اما بخش اصلی و مهم این وسیله ، آن قطعه های رنگی هستند که تعدادشان میتواند افزایش و یا کاهش یابد . والدین میتوانند این قطعه ها را داخل جیب فرززندان قرار دهند و به وسیله ی نرم افزار بر روی کامپیوتر و یا اسمارت فون خودشان ، اطلاعات مفیدی نظیر مکان فرزندان ، دمای بدن آنها ، حرکت و یا سکون آنها را دریافت کنند . البته کاربردهای این وسیله به همینجا محدود نمیشود . این قطعه های رنگی قابلیت برنامه ریزی دارند و میتوانند بر روی هر وسیله و یا موجود زنده ای قرار بگیرند و انواع اطلاعات تعیین شده را به پایگاه اصلی که همان مادر دیجیتالی میباشد ، ارسال کنند .

atelier-motion-cookies

هرکدام از مادر های دیجیتالی میتوانند تا سقف ۲۴ قطعه ی رنگی را مدیریت کنند و اطلاعاتشان را نمایش دهند ، بنابراین شما میتوانید تمام مواردی را که میخواهید بر روی آنها نظارت کنید ، در یک محل گردآوری نمایید . همچنین هرکدام از این قطعه های رنگی دارای یک باتری یک ساله هستند و پس از آن نیاز به شارژ دوباره خواهند داشت . اطلاعات ارسالی نیز تا ده روز در این قطعه ها باقی میماند و این ویژگی میتواند در مواردی مانند گم شدن فرزندان کاربرد داشته باشد .

مادر دیجیتال
مادر دیجیتال

تمام فعالیتهای شرکت Sen.se در رابطه با پیوند محصولات دیجیتالی با زندگی روزمره میباشد و پیش از این وسایلی شبیه به این محصول جدید را تولید کرده بود . این شرکت درمورد مسائل زیست محیطی و دیجیتالیزه شدن فعالیتهای ورزشی نیز برنامه هایی دارد که میتوانید از طریق سایت رسمی این کمپانی با آنها آشنا شوید .

منتظر اخبار جدیدتری از نمایشگاه CES 2014 باشید !

 منبع : macrumors

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.