طراحی سایت اینتن

مینا باشاران کیست ؟ + عکس

0 سید هادی شریفی
مینا باشاران کیست ؟ + عکس
به این پست امتیاز دهید

مینا باشاران کیست ؟ هواپیما ترک که در ایران سقوط کرد متعلق به که بود ؟ یکی از سرنشینان مشهور که در هواپیمای ترک که در ایران و سمت شهرکرد سقوط کرد مینا باشاران است ، وی فرزند یکی از مشهور ترین چهره ها در ایران به شمار می رود. به دلیل شهرت مینا باشاران ، سقوط این هواپیما در صدر اخبار ایران و ترکیه قرار گرفت.

اما مینا باشاران کیست ؟ مینا باشاران فرزند آقای حسین باشاران است ، وی یکی از سرمایه‌داران و تاجران مطرح در کشور ترکیه‌ است ،  شرکت هولدینگ باشاران متعلق به حسین باشاران است.

مینا باشاران

براساس اخبار منتشر شده ، فرزند حسین باشاران ، در یک سفر تفریحی به همراه سه دوست خود به کشور امارات رفته بوندن که در راه برگشت اطراف شهرکرد ایران هواپیما کوچک شخصی آنها سقوط کرده است.

پدر مینا باشاران یکی از بزرگترین تاجران ترک به حساب می آید ، حسین باشاران در حوزه های مختلفی از جمله حمل و نقل ،صنعت گردشگری، حوزه ساخت و ساز، صنعت هوانوردی و بانکداری فعالیت می نماید.

حسین باشاران سهامدار اصلی بانک BSC بحرین است ، وی از نام دخترش در ساختمان ها و برج های خود استفاده کرده است ، برج های مینا به اسم دختر حسین باشاران نامگذاری شده است.

براساس اخبار منتشر شده در رسانه های ترکیه ای ، مینا باشاران پس از سفر خود به امارات قرار بوده است که مراسم ازدواجش را جشن بگیرد ، متاسفانه حادثه سقوط هواپیمای شخصی مینا باشاران خانواده عروس و داماد را عزادار کرده است.

با توجه به اینکه اعلام پدر مینا باشاران ، و اینکه مینا باشاران تنها دختر حسین باشاران بود ، پس از پدرش قرار بود جایگزین وی در هولدینگ باشاران باشد. گفتنی است که حسین باشاران علاوه بر دخترش صاحب یک فرزند پس نیز بوده است. مینار باشاران معروف‌ترین سرنشین هواپیمای سقوط‌کرده ترکیه‌ای در ایران بود.

تصاویری از مینا باشاران قبل از سقوط هواپیما

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.