مدل سوپر اسپورت آئودی R8 V10 پلاس

1
Audi R8 V10 Plus
Audi R8 V10 Plus

Audi R8 V10 Plus
Audi R8 V10 Plus

آئودی R8 یک اتومبیل سوپر اسپورت بود که قرار بود در سال ۲۰۰۷ به بازار ارائه شود.اما این مدل ائودی در این سال ارائه نشد و تنها خبر های منتشر شده بود که از این مدل بر جای ماند ، در سال ۲۰۱۲ این مدل با چهره ای بسیار زیبا به طرفدارن آئودی رو نمایی شد.  قیافه بسیار زیبای این مدل آئودی از آنچه تصور شده بود جذابتر به نظر می رسید.

Audi R8 V10 Plus
Audi R8 V10 Plus

موتور آئودی در مقایسه با اتومبیل های مشابه خود پر قدرت تر می نمود. مدل جدید که تقریبا از نسل همان R8 است با نام R8 V10 پلاس به تازگی به بازار ارائه شده است . R8 V10  در مقایسه با سایر اتومبیل هایV10  تقریبا ۲۵ اسب بخارقدرت دارد ،یعنی قدرتی حدود ۵۵۰ اسب بخار را به ارمغان می آورد.  ساختار R8 V10 پلاس بسیار مناسب جاده های پیچ در پیچ است به طوری که واژگون شدن این مدل آئودی سخت است مگر اینکه یک راننده حرفه ای ایرانی پشت این ماشین بشینه  😀 .

این ماشین سوپر اسپورت قادر است در مدت ۳.۵ ثانیه  از سرعت صفر تا ۶۲ مایل در ساعت برسد.ترمز های بسیار پر قدرت آئودی R8 V10 پلاس می تواند شما را در مواقع خطر در عرض چند ثانیه متوقف نماید ، ترمز های استفاده شده در این مدل آئودی بسیار پر قدرتند. در تصویر زیر می تونید مشخصات کامل  Audi R8 V10 Plus رو مشاهده کنید.

Audi R8 V10 Plus
Audi R8 V10 Plus

طراحی داخلی بسیار زیبای R8 V10 پلاس آنرا از مدل قبلی یعنی R8 به کلی جدا می کند ، شرکت آئودی سعی کرده است در این مدل طراحی داخلی اتومبیل را کاملا متفاوت تر از مدل قبلی ارائه نماید.
تنها چیزی که میشه درباره این مدل ائودی زد اینه که R8 V10 پلاس یک اتومبیل سوپر اسپورت زیبا برای شما خواهد بود .در ویدئوی زیر اطلاعات بیشتری رو از این مدل ائودی مشاهده کنید. از مشاهده این ویدئو امیدوارم لذت ببرید برای لود شدن ویدئو کمی صبر کنید.[divider]

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

  1. خیلی زیباست . طراحی های آئودی مثل همیشه بی نقص و زیباست . برند چشم نوازی است … ممنون بابت مطلب خوبتون

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.