طراحی سایت اینتن

قیمت جنسیس ۲۰۱۷ در ایران

۰

یکی از برندهای زیر مجموعه ی کمپانی هیوندای، جنسیس نام دارد که این کمپانی تمامی خودروها لوکس خود را با برند جنسیس عرضه می نماید. در یال گذشته این کمپانی از خودروی جدید خود با نام جنسیس G80 ( جنسیس ۲۰۱۷ ) رونمایی به عمل آورد و بسیاری از طرفداران خود را با طراحی و آپشن های این خودرو حیرت زده کرد و در زمان رونمایی از این خودرو قیمت آن را در بازارهای آمریکا نیز اعلام کرد.

جنسیس 2017

هیوندای در تولید جنسیس تصمیم گرفت که دیگر از برند هیوندای در دیزاین این خودرو استفاده نکند و تنها از لوگو و آرم این کمپانی استفاده نماید. هیوندای به محصول جدید خود با توجه به آپشن ها و فناوری های جدیدی که بر روی آن قرار داده است بسیار امیدوار است و از آن با عنوان موفق ترین خودروی جنسیس یاد کرده است. قیمت پایه ی این خودرو که مجهز به پیشرانه ی ۳.۸ لیتری با ۶ سیلندر می باشد و تنها چرخ های عقب متحرک است، در بازار آمریکا از ۴۱۴۰۰ دلار ( معادل ۱۹۴ میلیون تومان) آغاز شده و قیمت نسخه ی چهار چرخ متحرک آن نیز ۴۳۹۰۰ دلار (۲۰۶ میلیون تومان) اعلام گردیده است که در ایران با محاسبه ی عوارض گمرکی احتمالا به قیمتی حدود ۳۵۰ میلیون تومان خواهد رسید.

جنسیس 2017

بحث اینجاست که کمپانی هیوندای مدل قبلی این خودرو را در هر دو تیپ با لوگوی ترکیبی هیوندای و جنسیس عرضه کرد که قیمت آن ۲۶۵۰ دلار تنها ارزان تر از این مدل بود و دلیل این گرانی را نیز ارتقا یک سری تجهیزات استاندارد اعلام کرده است و علاوه بر این تغییرات پیشرفت های فنی زیادی نیز در این مدل دیده می شود و اگر نگاهی به ویژگی های این خودرو بیندازیم، خواهیم دید که این مقدار افزایش قیمت بسیار متناسب می باشد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.