طراحی سایت اینتن

فیلم رقصیدن دختران مقابل شهردار تهران به مناسبت روز زن

0
فیلم رقصیدن دختران مقابل شهردار تهران به مناسبت روز زن
به این پست امتیاز دهید

همایش بانوان شاغل شهرداری تهران (جشن بانو) با حضور شهردار تهران و معاونین شهردار در برج میلاد تهران برگزار شد ، این مراسم در حالی برگزار شد که حواشی زیادی را داشت ، در این مراسم فیلم رقصیدن دختران مقابل شهردار تهران حاشیه ساز شد .

ماجرای رقصیدن دختران مقابل شهردار تهران

فیلم رقصیدن دختران مقابل شهردار تهران : همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می نمایید ، دختران کم سن و سال در همایش بانوان شاغل و نزدیکی ولادت حضرت فاطمه باعث شد بسیاری از رسانه ها به این اقدام واکنش نشان دهند.

فیلم رقصیدن دختران مقابل شهردار تهران : با انتشار این فیلم در رسانه های مختلف بسیاری از چهره های سیاسی به این اتفاق واکنش نشان دادند ،  مهدی چمران در رابطه با این اتفاق در مصاحبه ای که با تسنیم در مورد روی سن رفتن چند دختر و رقصیدنشان در مقابل شهردار تهران  اینچنین گفت : متاسفانه این اتفاق بسیار تلخ و ناپسند است.

مهدی چمران در ادامه این موضوع اعلام کرد اگر شهردار تهران ، آقای نجفی با این اقدام مخالف بودند باید در همان لحظه مراسم را ترک می گفتند.

فیلم رقصیدن دختران مقابل شهردار تهران : این در حالی است که شهردار تهران پس از برگزاری همایش در کانال تلگرام خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و از مسئولان فرهنگی شهرداری خواست در مورد این موضوعات حساس باشند.

این در حالی است که بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی نسبت به این اتفاق بازتاب گسترده ای را داشته اند. نظر شما در مورد این اتفاق چیست؟

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.