طراحی سایت اینتن

عوارض دکوکرم چیست؟

0
عوارض دکوکرم چیست؟
به این پست امتیاز دهید

عوارض دکوکرم چیست؟ در این مقاله از عوارض دکوکرم برای شما صحبت خواهیم کرد. دکوکرم چه عوارضی دارد؟ آیا دکوکرم باعث مشکلات جدی در بانوان می شود؟

دکوکرم یا همان دکلره مو می باشد. همانطور که می دانید رنگ هایی که برای رنگ کردن مو استفاده می شود دارای مواد شیمیایی می باشد. بسیاری از زنان و حتی مردان در سرتاسر دنیا از رنگ های دائمی برای رنگ کردن مو هایشان استفاده میکنند. ایجاد زیبایی در موها باعث می شود افراد جذب این روش برای زیباسازی موهای خود شوند.

این نکته را در نظر بگیرید که استفاده بیش از حد از این رنگ ها برای زیبا سازی موها باعث مشکلات عدیده ای در افراد می شود. یکی از مشکلات حادی که در رنگ کردن مو یا همان دکوکرم اتفاق می افتد. متخلخل شدن ساقه مو می باشد. وقتی رنگ مو در ساقه مو نفود می کند این عامل باعث صدمه خوردن می گردد.

از دیگر مواردی که دکوکرم باعث آن می شود ایجاد حالت شکنندگی ، خشکی در مو و همچنین موخوره است. بسیاری از افراد بر این باور هستند که رنگ کردن مو باعث ایجاد سرطان در زنان می شود این عامل بیشتر زمانی مطرح می شود که در بلند مدت از رنگ کردن مو استفاده شود اما این نکته را بدانید که تا کنون هیچ گونه شواهدی برای سرطان زا بودن رنگ کردن موها بصورت عملی وجود نداشته است.

بسیاری بر این باور هستند که وقتی موها رنگ می شوند رنگ شیمیایی در ریشه مو وارد میشود اما سخت در اشتباه هستند چرا که در دکوکرم ، رنگ مو به ساقه مو وارد می شود و کاری با ریشه مو ندارد در نتیجه هیچ صدمه ای به ریشه مو وارد نمی شود و باعث ریختن موی سر نمی شود.

جالب اینجاست که رنگ مو از موی انسان در مقابل نور خورشید هم محافظت می کند.

آیا مقاله عوارض دکوکرم چیست؟برای شما مفید بود؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد عوارض دکوکرم هستیم ، اگر شما هم در استفاده از دکوکرم تجربه ای دارید حتما در بخش نظرات این مقاله مطرح نمایید.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.