طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

شجریان درگذشت ؟

0

علت مرگ شجریان : شجریان درگذشت ؟ شچریان فوت کرد ؟ : به گزارش تابناک و شرق خالق ربنای دوست داشتی محمد رضا شجریان درگذشت. البته اخبار ضد و نقیضی از درگذشت شجریان در خبرگزاری ها و سایت های خبری ایرانی منتشر شد ، اما پس از اینکه این اخبار در خبرگزاری ها منتشر شد ، چند ساعت پس از انتشار این خبر خبر از سایت تابناک حذف شد.

استاد شجریان درگذشت ؟

آیا استاد شجریان درگذشت ؟ تا کنون هیچ خبری مربوط به درگذشت استاد بلامنازع موسیقی سنتی ایران تایید نشده است. استاد شجریان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین اساتید موسیقی ایران به شمار می رود.

محمد رضا شجریان استاد موسیقی سنتی ایرانی مهر ۱۳۱۹ در شهر مشهد به دنیا آمد ، علاوه بر اثار ارزشمند ایشان در موسیقی سنتی یکی از آثار بسیار تاثیر گذار و مشهور استاد شجریان ، ربنای استاد شجریان است.

استاد شجریان به گزارش رادیوی عمومی ملی (NPR) به عنوان یکی از 50 صدای تاثیر گذار و بزرگ در جهان به شمار می رود.

امید است خبر درگذشت استاد شجریان تکذیب شود ، ملت ایران به صدای زیبای ایشان با ربنای ماه مبارک رمضان عادت کرده اند.

خبرگزاری شرق و پایگاه خبری تابناک اولین سایت های اعلام کننده خبر درگذشت استاد شجریان بوده اند که پس از انتشار اخبار ، خبر مورد نظر را از لیست اخبار خود حذف کرده اند. تصویر زیر صفحه مورد نظر وبسایت تابناک است.

شجریان فوت کرد ؟

جالب اینجاست که هم کانال خبری شرق و هم تابناک پس از انتشار این شایعه خبر را از کانال و سایت خود حذف کردند. آیا انتشار این اخبار عمدی است ؟ یا واقعا اتفاقی به استاد شجریان افتاده است؟ منتظر اطلاعات بیشتر در موردسلامتی استاد شجریان باشید.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران