طراحی سایت اینتن

بدل ایرانی دونالد ترامپ در مترو

۰

حتما شما هم نام دونالد ترامپ را شنیده اید. ترامپ رئیس جمهور کشور آمریکا می باشد که از همان ابتدای زمان روی کارآمدنش حاشیه های زیادی را به دنبال داشت. او متولد ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ است و یک تاجر سرمایه دار و مجری سابق تلویزیون می باشد.

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ تا کنون در انتخابات آمریکا ، دوبار حضور داشته است.کمتر کسی فکر می کرد که دونالد ترامپ بتواند از مرحله مقدماتی انتخابات عبور کند اما او در اوج ناباوری با اختلاف رای فاحش همه ی رقبای شناخته شده خود را کنار زد و در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ به عنوان نامزد حزب جمهوری خواه معرفی گردید .

می توان ازدواج های متعدد دونالد ترامپ را به عنوان یکی از ویژگی های بارز زندگی او دانست ، چیزی که سبب شده او حاشیه ساز شود.ترامپ در سال ۱۹۶۸از دانشگاه پنسیلوانیا با مدرک کارشناسی اقتصاد فارغ التحصیل گردید و در سال ۱۹۷۷ که هنوز ده سالی نگذشته بود با یک مانکن اهل جمهوری چک ازدواج کرد و سه فرزند حاصل این ازدواج او بودند.

بعد از آنکه از همسرش طلاق گرفت در سال ۱۹۹۱ ،به شخص دیگری با نام “مارلا میپل” ازدواج کرد که او یک هنرپیشه بود و یک دختر نیز حاصل این ازدواج دونالد ترامپ بود.

در سال ۱۹۹۹ که از این همسر دوم هم جدا شد و چند سال بعد در سال ۲۰۰۵ با یک مانکن و طراح مد اهل اسلوونی ازدواج نمود. پنجمین فرزند ترامپ توسط این زن به دنیا امده است . دونالد ترامپ هم اکنون علاوه بر فرزندان صاحب ۷ نوه نیز می باشد.

بدل دونالد ترامپ در مترو تهران

تصویر زیر که مشاهده می کنید عکسی از یک فرد را در مترو تهران نشان میدهد که شباهت عجیبی به دونالد ترامپ داشته است.البته در گذشته نیز تصویرهای دیگری دست به دست شد که شباهت عکس جوانی  دونالد ترامپ به هنرمند خوب کشورمان آقای مهدی سلطانی را نشان میدهد.

دونالد ترامپ

در ادامه با زوم تک همراه شوید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.