شارژر همراه عجیب برای گوشی های پر مصرف

2
charger-big
charger-big

شارژر همراه عجیب برای گوشی های پر مصرف : همیشه و هر زمان باید به فکر باتری گوشیمون باشیم که مبادا خالی شده باشه و تنها چیزی که نیاز داریم اینه که دنبال شارژرو پریز برق بگردیم ، دو مبتکر کانادایی شیوه نوینی برای شارژ الکترونیکی همراه ارایه کرده اند که حتی در بستر خواب نیز امکان استفاده از این وسایل بدون نگرانی از اتمام شارژ وجود دارد.

charger-big
charger-big

این دو محقق بالشی را طراحی کرده اند که بطور همزمان شارژ دو وسیله الکنرونیکی را همراه دارد. در این روش دو باتری قابل حمل در بالش قرار داده میشود که هر باتری دارای دو درگاه یو اس بی وقادر به شارژ یک نلفن همراه و یک تبلت بطور همزمان است.

سازندگان این بالش ادعا میکنند که هر باتری میتواتد شش بار یک ایفون را پیش از اتمام آن شارز کند اما باید برای رسیدت به ظرفیت کامل خود ده ساعت شارز نگه دارد . این نوع ابنکار به درد انهایی میخورد که در هنگامخواب یا بستر به اهنگ گوش میدن یا فیلم میبینند  ایمیل های خود را میبینند یا در تلفن همراه خود وبگردی میکنند این فکر زاییده افکار جف مارتین طراخ کانادایی است که در هنگام خواب شارژ تلفنش به پایان رسید.

این مبتکران که نمونه اولیه از بالش خود را ساخنه اتد الان تلاشی بر روی کیک استارتر اغاز کرده و امیدوارند بتوانند برای ساخت دستگاه بهبود  یافته خود بودجه سی هزار دولاری دریافت کنند. این بالش با یک باتری با قیمت ۷۹ دلار به قیمیت گذاشته شده.

این سیستم شارز کننده با دو بسته باتری ۱۲۰۰۰mah عرضه شده که یکی همراه  با کابل یو اس بی  شارز کننده در بالش قرار داده میشود بسته  دیگر به طور جداگانه از طریق پریزی دیواری شارز میشود. وقتی توان یک باباتری تمام میشود میتوانند با ذبسته  کاملا شارز شده  جایگزین شود و از این رو بالش هرگز بدون شارز باقی نمیماند این باتری با  تاتو لوله کربنی ساخته شده تا فرد را در برابر خطر برق گرفتگی حفظ کند.

منبع :technew

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

  1. شارژر همراه وسیله ای است قابل حمل و بسیار سبک برای شارژ کردن گوشی های همراه ، تبلت، دستگاه های پخش موسیقی، دوربین های دیجیتال، کنسول های بازی و غیره.
    هرجایی که شارژ گوشی تموم بشه به راحتی می تونید ازش استفاده کنید.
    باتشکر نگین خاورمیانه

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.