سامسونگ گوشی های تلفن همراه و دوربین های خود را ادغام میکند

0

اصولا در انتخاب یک تلفن همراه هوشمند تمام جوانب در نظر گرفته می شود اما یکی از ملاک هایی که بیشتر از همه جلب توجه می کند صفحه نمایش و پردازنده است که پخش مهمی را شامل می شود اما دو قسمت دیگر نیز به مهمی این دو قسمت است ، عمر باتری و دوربین عکاسی گوشی . که سامسونگ در یک حرکت هوشمندانه از این دو قسمت گوشی ها نهایت استفاده را می کند.

samsung-galaxy-camera-1

یک گزارشی که یکی از خبرگزاری های کره جنوبی اعلام کرده است سامسونگ میخواهد وسایل عکاسی خودش از قبیل دوربین های عکاسی و گوشی های هوشمند خود را با هم ادغام کند. که یکی از دلایل این کار برای صنعت تجارت انجام می شود چرا که یک شعاری تجارتی در مورد این حرکت سامسونگ  وجود دارد اما دلیل اصلی از این کار این است که سامسونگ متعقد است که تمرکز بیشتر بر روی دوربین های تلفن های همراه یکی از راه های موفقیت در جهان بشمار می رود.

امیدواریم با ادغام این دو موضوع قیمت های نجومی برخی دوربین های عکاسی و حتی تلفن های همراه شکسته شود و نقاط دیگری از سخت افزارها مهم تر از پردازنده و صفحه نمایش شوند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.